Skocz do zawartości
KAROLLO

Uruchomienie CS 1.6 NS -> WINDOWS 8/8.1/10

Rekomendowane odpowiedzi

Elo! Mam laptopa ASUS z (niestety) windowsem 8. Nie wiem dlaczego, ale od jakiś 30 min. nie mogę go uruchomić. Klikam ikonke na pulpicie i tak jakby chciał się odpalić ale cisza. I tak w kółko. Próbowałem w ustawieniach "zgodność z windows 8", ale także lipa :/ Pomoże ktoś?

 

Dziena!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 Jeżeli gra z jakiś powodów nie uruchomi się za pierwszym razem, spróbuj uruchomić ja kilka razy, najczęściej to pomaga.

 

 

 

 

Możesz też nacisnąć prawym przyciskiem myszy na skrót i wejść w "Właściwości", w zakładkę "Zgodność" i ustawić tam "Windows XP (Service Pack 3)

 

 

 

 

 

Jeżeli problemy będą występować nadal, trzeba dodać wtedy proces hl.exe do listy DEP, aby to zrobić postępuj wg instrukcji:

 

 

    Start – Ustawienia – Panel Sterowania – System

 

    Wybierz Zaawansowane ustawienia systemu. Jeśli zostaniesz poproszony o wpisanie hasła, wpisz je i zatwierdź.

 

    Następnie w okienku wydajność wejdź w Ustawienia

 

    Kliknij w Zapobieganie wykonywania danych i Włącz funkcje DEP dla wszystkich programów i usług oprócz tych wybranych poniżej

 

    Kliknij Dodaj i wybierz plik hl.exe z głównego folderu zainstalowanej gry.

 

 

Uruchom ponownie system i włącz gre.

 

 

Zalecane zainstalować grę na inny dysk niż systemowy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Toć to nie problem, zobaczyłem temata i coś mi zaświtało, że ja to gdzieś już przerabiałem :)

 

 

 

 

 

Pozwolę sobie zmienić nazwę oraz podpiąć ten temat, aby inni również mogli sobie popykać na NS :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...