Skocz do zawartości
top

El narco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zostalem dzisiaj zbanowany za uzycie slow w strone admina(nie widzialem niestety ze to admin i moze wykorzystywac swoja wladze w taki sposob). otoz sytuacja wygladala w ten sposob, ze napisalem na czacie "El Narco mysli ze jest dobry, czaicie? " reakcja po chwili byla taka

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] There are 29 minutes and 22 seconds left of your ban.

 

[AMXBans] Banned Nickname : WELCOME TO MY WORLD

 

[AMXBans] Reason : ' bezpodstawne oskarzania '

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 14839035 '

 

[AMXBans] Your IP : ' 88.156.137.111 '

 

[AMXBans] ===============================================

 

 

 

hmm, calkowicie nie rozumiem tego bana dlatego sie odwoluje :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czy Ty sobie zarty robisz? :) znalazles teraz glupi powod mojego zlego napisania wyrazu na czacie bo poczules sie urazony.. admini nie powinni tak funkcjonowac, wykorzystujac swoja wladze nad graczami ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jaka władza? Przedstawiłem ci jasno punkty złamania regulaminu.

 

Poza tym twoja postawa na serwerze jest naganna. Ciągle jakieś durne odzywki do innych graczy wtrynianie sie w nie swoje sprawy i wyszczekana jadaczka.

 

Zajmij sie grą bo to ci lepiej wychodzi niż gdakanie i tyle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra, z regulaminu wychodzi tak:

 

 

 

4. Zakaz obrażania graczy.

 

 

 

 

 

Więc, wyciagajac wnioski wypisanego w regulaminie. Nie jestes graczem, wiec automatycznie regulamin do Twojej osoby nie obowiazuje. Jestes administratorem. Podczas pisania na czacie wiadomosci nie chodzilo mi o slowo Czicie tylko Czaicie :) Poza tym w regulaminie serwera nic nie jest napisane o tym, ze mam sie zachowywac przyjaznie do graczy oraz administratorow. Ty nie masz zajmowac sie moja postawa i ja ocenic, tylko robic swoje w postaci pilnowania kultury oraz wywalaniu cziterow z serwera. Nadal sadze ze Twoj ban byl bez podstawny w moja strone ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja uważam, że był podstawny a dlaczego to napisałem wyżej.

 

 

 

Poza tym w regulaminie serwera nic nie jest napisane o tym, ze mam sie zachowywac przyjaznie do graczy oraz administratorow

 

 

 Chłopie, proszę cię... Gramy tutaj dla fanu więc z zasady powinieneś być przyjaźnie nastawiony, jeżeli wchodzisz na serwer w celu obrażania, dokuczania i psucia atmosfery to dla mnie takich powinno dusić się w zalądku permem, ale na twoje szczęście nie ja o tym tu decyduje.

 

 

CZY SŁUSZNY CZY NIE, NIECH OCENI KTOŚ WYŻEJ.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...