Skocz do zawartości
Pieronski Hanys

[ODRZUCONE]Podanie na administratora

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: PIErONSKIE HANYSY
Wiek: 18
Doświadczenie (w byciu adminem): Jeśli chodzi o doświadczenie jest one spore. Byłem wielokrotnie Adminem jak i UBTeam,Moderatorem + prowadziłem swoją sieć.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Myślę że 10/10 Będzie
Staż w CS-sie: NonSteam Gram 1 rok z Steam grałem od 12 roku życia (6lat)
Steam / NonSteam: Teraz nonsteam
Dlaczego Ty: Dlaczego ja dobre pytanie lecz bardzo prosta odpowiedź na tym serwerze gram od niedawna Ponieważ na (#7) brakowało ludu, więc wróćmy do tematu jestem osoba porządną pracowitą oraz "ogarniętą" nie sprawiam żadnych problemów w administracji, chciałbym też wprowadzić spokój na serwerze.

Czas jaki dzienenie poświęcasz na CS-a: Jest ona od 6/7/8 godz dziennie a w weekendy nawet więcej 
Kontaktu: GG: 62495798 E-mail: [email protected] Oraz Ts3/FB/Skeype 
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/server_info/91.224.117.82:27130/

Coś o mnie: Mam na Imię Miłosz mam 18lat mieszkam w Katowicach interesuję się informatyką (java skript plugins), uczęszczam do pracy (ale nie oznacza to że nie mam czasu na serwer) Równiez mam hobby treningi/motocykle oraz mechanika to tyle Pozdrawiam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...