Skocz do zawartości
MMaDDA FFaKKa

Ban Fri

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:MaDa FaKa

 

Godzina, data zdarzenia:14:35 -14:40 2016-01-02

 

Mapa:de_dust2

 

STEAM_ID / IP:78.154.91.28

 

Uzasadnienie:A wiec kampie sobie jak zwykle z awp a tu admin  dal mi bana podajac powod 'kampisz' co bylo bardzo dziwne nie dlugo beda bany za to ze ktos z pistoletem chodzi..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tlumaczylem 10 razy To nie serwer FFA ze z AWP sie nie kampi szczegolnie TT

 

 

 

Wiec drogi mentosie kicki i bany po 5 min nic nie daja Zaraz zaloze temat o zwiekszenie kary za kampienie bo to jest gracz ktory mial juz wiecej banow w szczegolnosci za kampienie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drogi graczu nie klam ze mnie ubiles bo niestety ale nie bralem udzialu w grze tylko siedzialem na spec

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Twój nick podczas gry:MaDa FaKa

 

Godzina, data zdarzenia:14:35 -14:40 2016-01-02

 

Mapa:de_dust2

 

STEAM_ID / IP:78.154.91.28

 

Uzasadnienie:A wiec kampie sobie jak zwykle z awp a tu admin ktory ode mnie padl dal mi bana podajac powod 'kampisz' co bylo bardzo dziwne nie dlugo beda bany za to ze ktos z pistoletem chodzi..

 

 

i Drogi kolego akurat za klamanie powinienem ci jeszcze dolozyc bana poniewaz siedzialem na spec wiec nawet nie orietujesz sie kto jest adminem a kto nie jest

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z awp nie ma lub porozmawiam z Opiekunem by ograniczyc lub usunac awp bo tak z jednej strony wieczne placze ze wy kampicie w tt a ct raszuje

 

 

 

a swoje spostrzeżenia zawsze mozesz opisac w nowym temacie zmiany dotyczace serwera

 

 

 

 

 

 

 

jesli to wszystko prosze o zamkniecie tematu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


cos dlugo ci sie szukalo tego tematu heh

 

 

 

ja juz wyjasnilem i odpowiadac na twoje chore prowokacje nie bede 4ry ostrzezenia ban 5 min nie pomaga wale 30

 

 

 

tyle ode mnie pozdrawiam

 

 

 

Prosze S@ albo H@ o wypowiedz

 

 

 

 

 

 

 

Co do Regulaminu Pisz Do Michasia mam Polecenie Banowania to banuje i jestem ciekaw jak ty solisz swoje bany czy uczciwie bo do UBT sie dostales to ci wolno podwazac slowa innego admina z innego serwera ?? jak chcesz dokonczyc swoje ataki zapraszam na pw Bo cyrku ze skargi nie bede robil

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W regulaminie nie ma nic na temat kampienia, tym bardziej, że został camp meter wyłączony.

 

Według mnie ban niesłuszny, ale zapraszam opiekunów do ewentualnego wyjaśnienia i podjęcia decyzji.

 

@@WD 40 @

 

 

 

Do tego czasu proszę o nie spamowanie w temacie, bo nic nowego już nie wniesiecie, a sprzeczki załatwiajcie na PW.

 

 

 

 

 

 

 

//////edit

 

Jako, że Opiekunowie mają temat gdzieś:

 

@@EvO @@Malu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i w regulaminie nie ma nic na temat kampienia, ale chyba przyznasz, że jeśli ktoś siedzi pół (albo i całą mapę) na respie TT i łapie tylko fragi wybiegające z respa CT to przeszkadza w grze. A przecież nie chcemy żeby ktoś przeszkadzał graczom grać :)

 

Jakby gracze nie pisali nic to bym nie reagował. Ale gdy zaczyna się robić spam na u@, gracze za przeproszeniem kurw*ją i zaczynają wyzywać tych, którzy kampią to coś jest tu nie halo.

 

Ja też rozdałem wiele banów za kampienie, a kicków to już setki. My tylko umilamy grę innym :)

 

To chyba normalne, że chcemy żeby się fajnie grało, a nie żeby gracze (w tym również i my, admini) dostawali kurw*cy, prawda?

 

Dodajcie zapis do regulaminu i nie będzie żadnego problemu.

 

 

 

Jeśli idek za to dostanie ostrzeżenie w dziale Adminów proszę o odebranie rangi. 

 

Powód odebrania rangi? BO SPRAWUJĘ PORZĄDEK!

 

 

 

Jeśli ktoś chce sobie kampić to niech idzie na FFA, 4fun czy coś innego. Na DM toczy się DYNAMICZNA rozgrywka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Uzasadnienie:A wiec kampie sobie jak zwykle z awp

 

 

Chyba wszystko jasne. To jest DM, dynamika gry jest tutaj duża.

 

Kamperzy przeszkadzają w grze, opiekun informował adminów, aby zwracali uwagę na serwerze na uciążliwe i regularne kampienie gracza. Długość bana dość kontrowersyjna, jednak sam się przyznałeś "jak zwykle", czyli 1 raz to to nie jest. :) Poza tym ban już dawno minął i nie widzę sensu dłuższego wałkowania tego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...