Skocz do zawartości
bill

[ODRZUCONE]bill

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: the bill
Wiek: 18 l
Doświadczenie (w byciu adminem): nie ma 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): nie ma, ale szybko się ucze
Staż w CS-sie:  6 lat (ok 2100 h)
Steam / NonSteam: steam
Dlaczego Ty: zawsze jak siadam do cs to rozgrzewam się na tym serwerze (2 - 3 mapki) i zawsze się trafia cheater. Na admina ciężko trafić, ale jak już jest to nie reaguje, Więc postanowiłem napisać podanie. :D
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: zależy od dnia, ale 3 - 4 h, czasem więcej
Kontakt: gg - 42084229
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/The Bill/80.72.40.110:27020/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wg mnie najpierw można by dać Ci 2tyg próbnego jako okres wdrożenia.

Ogólnie to jestem na TAK :

+STEAM

+Ogarnięty gracz, często jest na servie,

+wiek

+ kultura

-znajomość amxx

- kontakt only gg ?

Ogólnie jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znajomość amxx jest do ogarnięcia, znam kilkoro adminów to wytłumaczą co i jak.
A co do kontaktu to gg, steam, jak sie komuś będzie chciało to e-mail, pocztą czy gołębiem też można  :D. numeru chyba nie podam a dla wybranych kontakt fb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja na nie ze wzgledu na to ze wczoraj to zes sobie na spect posiedzial teraz widze podanie wiec wszystko jasne jak dla mnie...nie na tym rzecz polega. Nabij te godzinki grajac ktore przesiedziales na spect i zloz na nowo podanie czyli za 2 tygodnie wtedy bede inaczej na to spojrzec. Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


WD 40, otóż w chwili kiedy siedziałem na spect, pisałem dane podanie, a trwało to góra 20 - 25 min.
Po czym wróciłem, pograłem z 10 min i poszedłem grać ffa.
W ranku jestem w top15, a nabiłem to grając właśnie te 2 - 3 mapki jak się rozgrzewam. Nie sądzę, że za siedzenie na spect byłbym tak wysoko.
Również pozdrawiam.

Poza tym nie widzę sensu w nabijaniu godzin na spect, Wystarczy że umiejętności mówią coś innego.

Edytowane przez bill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


225 min to sie zgodze poza tym co nie wszedlem na serwer to Ty na spect... zgloszenie od gracza nawet takie bylo heh:) zreszta wszystko jest do sprawdzenia wrazie gdyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Bezzi napisał:

@bill nie wypowiadaj sie w swoim podaniu. Rozmowy prowadź na pw nie tutaj.

Nie widzę nigdzie w moim podaniu opcji edytuj, więc wybacz.

A co do tego specta to faktycznie, pobrałem hltv i bylem jednak na tym spect, najwidoczniej miałem zminimalizowanego cs. Te 20 min się przedłużyło :D
Jeżeli dostałeś zgłoszenie to dlaczego mnie nie wywaliłeś?
I jak więcej takich akcji było, gdzie byłem na spect dłużej niż te 5 czy 10 min to daj datę i link do hltv bo sobie nie przypominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zapoznaj się z regulaminem forum xD to po pierwsze,  po drugie grałem ale ciebie tam nie widziałem  , a reszta na + więc zdanie zdanie zostawiam Neutral .

Ps.  (ILE czasu poświęcasz  na CS)  oznacza ile czasu poświęcasz na dany serwer bo np.  Poświęcasz  na CS 5h a na serwie grasz 1h?  :* 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...