Skocz do zawartości
Malowany Człowiek

[POZYTYWNE]Niesłuszny ban

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Malowany Człowiek

Godzina, data zdarzenia: ok. 20:45 06.06.2017

Mapa: de_eldorado

STEAM_ID / IP: / STEAM_0 : 0 : 33225832

Uzasadnienie: Ja rozumiem, że Okoń jest świeżym adminem, ale jak mam rozumieć bana za predatora na respa przed 7s skoro mój predator wylądował na chłopie obok zegara i zanim go trafił przeleciał za nim pół mapy. Jeżeli Okoniu nie masz pewności, ani dowodów złamania regulaminu, to jak możesz banować? Poczytaj sobie zasady adminowania, bo widzę, że ta lektura dopiero przed Tobą. No chyba, że masz uzasadnienie dla mojego bana, to bardzo chętnie przeproszę, a i z ciekawością obejrzę te demko czy tam ssy. Nawet w połowie bym się tak nie wkurzył, ale tak mnie zdjąć bez żadnego upomnienia jak mam platynową kosę to bardzo nieładnie. Tym bardziej, że na serwie jestem często i w ogóle regulaminu nie łamię, więc weź się chłopie czasami odrobinę zastanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostałem 2 wiadomości na u@ że predator poleciał na resp, sam screena zrobić nie zdążyłem. 

Brak dowodów. 

 

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz mieć dowody przy banowaniu od 30 minut wzwyż. Same wiadomości na u@ nie wystarczają. @happy zostawiam go w twoje ręce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...