Skocz do zawartości

[POZYTYWNE]Odwołanie DmK


DmK

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:DmK

Godzina, data zdarzenia:2017-06-08 00:21:09

Mapa:fy_snow

STEAM_ID / IP:STEAM_2:0:600511699

Uzasadnienie:dostałem niesłusznego bana od przema ponieważ nie mogł mnie zabić i po którymś razie jak go zabiłem dostałem momentalnie bana bez żadnego sprawdzenia (wh) nie dał ssy nawet. Proszę o szybkie rozpatrzenie tej sprawy, z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż miałem podobną sytuację chwiłę wcześniej  z tym samym adminem ... Dzień wcześniej dostałem od Przemo ssy i wczoraj jak grałem znów mi dał ssy bez żadnego sprawdzenia po prostu zabiłem go o odrazu ban ssy.. Taka osoba nie powinna mieć admina bo zależy mu tylko na statystykach i nie tylko ja to zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NaRelaksie co do ciebie to nie dałem ci bana wczoraj ani 2 dni temu pomyliłeś mnie z kimś albo ktoś wbił mi na nick i cie zbanował ale wątpię że ktoś wbił mi na nick bo nikt nie zna mojego hasła, może inny admin cie zbanował ale nie ja.

@Przemo*_* Masz przedstawić dowody na gracza który napisał odwołanie, a nie wchodzić w dyskusję z kimś kogo ta sprawa nie dotyczy./Aureox

Edytowane przez :.Aureox:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec tego spamu. 

@DmK admin przedstawił dowód ale musi rozpisać demko.

@Przemo*_* a gdzie rozpiska akcji podejrzanych? Przypominam masz 24 godziny od kiedy gracz wstawił odwołanie. Takie demka nie są uznawane za dowody i ląduje wtedy +1 dla Ciebie. Czekam cierpliwie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

09:49- od samej rozgrzewki można zobaczyć jak chodzi za graczem po ścianie gdzie gracz to i on w tą stronę tylko sie nie wychyla ..

11:09- proszę zobaczyć skacze nie widzi jak muminek podszedł za murek a on się skrada równo z esp ...

od 13:11-13:24 reakcja na ściany ciągle zerka gdzie gracz jest w ścianę jak pokazuje esp idzie od  tyłu by go nie zobaczył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

09:49- od samej rozgrzewki można zobaczyć jak chodzi za graczem po ścianie gdzie gracz to i on w tą stronę tylko sie nie wychyla ..

dlaczego nie jest pokazane na tym demku jak go zauważyłem a jest jak juz za nim biegam ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DmK a mnie też nie interesuje, wyjaśniłem Ci na pw, a ty swoje. +1 następne za spam. Odwołanie czas 24h i koniec.

Masz coś jeszcze do dania w temacie? Zapraszam na pw. Tutaj koniec spamu, rozumiesz? Czyli nic nie piszemy a czekamy. 

UBT zapraszam do oceny i następny post który nie wnosi będzie karane znowu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Sieci

09:49 od rozgrzewki mijają się jak nie wiem -B

10:32 celował gdzie indziej -B

10:42 mógł wcelowany wyjść -/+B

10:53 kompletnie nie wiedział o pozycji przeciwnika -B

11:09 tutaj mogło wydawać się to dziwne, lecz zwyczajnie zobaczył gracza -B

11:22 zauważył gracza -B

11:38 po prostu kampił i czekał na gracza -B

12:00 poszedł szukać gracza i zwyczajnie poszedł na tt -B

13:27 zwykłe poszukiwanie gracza i zauważył go -B

Nie wiem, gdzie zauważyłeś WH w jego grze. Gracz otrzymuje UB. Zastanów się czasem dłużej nad danym graczem.

Edytowane przez breed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Sieci

watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...