Skocz do zawartości
cinekq1

[POZYTYWNE]un Cinekq1

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Cinekq1

Godzina, data zdarzenia: 11.06.2017 - 13:23:29

Mapa:dust_2onlyb (chyba tak pełna nazwa)

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:63652230

Uzasadnienie wiem ze to tylko 30 min prawdopodobnie już wygaśnie ban zanim admin zajrzy na forum i bedzie unban ale chciałbym żeby admin byle_jaki_nick dal ss tam gdzie była mina na respie bo taki powód bana dal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak ss'ów nie posiadam ani też demka, ale powiem szczerze w takiej chwili człowiek nie myśli na ss'ami czy też demkiem tylko nad zbanowaniem graczy którzy łamią regulamin. Nad to powiem że na tej mapie było tyle zgłoszeń że sie troche pogubiłem, ale ban był słuszny ponieważ całą mape siedziałem na spec i widziałem jak kładłeś mine na respie.

Podsumowywując demka ani ss'ów nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, Byle_jaki_nick napisał:

Powiem tak ss'ów nie posiadam ani też demka

Bany dłuższe niż 5 minut muszą być poparte dowodami inaczej admin dostaje ostrzeżenie w dziale.

 

7 minut temu, Byle_jaki_nick napisał:

ale powiem szczerze w takiej chwili człowiek nie myśli na ss'ami czy też demkiem tylko nad zbanowaniem graczy którzy łamią regulamin.

Baaaaaaardzo złe podejście jak na admina, mam rozumieć, że rozdajesz bany bez dowodów? 

 

8 minut temu, Byle_jaki_nick napisał:

Nad to powiem że na tej mapie było tyle zgłoszeń że sie troche pogubiłem, ale ban był słuszny ponieważ całą mape siedziałem na spec i widziałem jak kładłeś mine na respie.

Samo zgłoszenie nic nie znaczy, jak każdy admin będzie reagował tylko na samo u@ bez sprawdzenia to posypią sie bezpodstawne bany JAK TEN.

@happy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...