Skocz do zawartości
Performance

[ZAMKNIĘTY]/Ks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pomysł odnośnie kill streaka mianowicie sądze że dużym urozmaiceniem byłoby mieć więcej ks tzn masz już uava i wypada ci jeszcze jeden i masz 2 ( normalnie jest ze masz 1).  Zadałem takie pytanie na serwerze i ludzie odpowiadali że nie jest to zły pomysł.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chodzi o to, że mając 6KS masz drugie UAV, jeśli wykorzystaleś pierwszy. Nie musisz umierać i znowu zabijać 3 osoby pod rzad, na nowe UAV. Moim zdaniem niepotrzebne, bo nie trzeba umierać, żeby zdobyć nowe UAV, starczy care package czy emergency airdrop. Moim zdaniem taka zmiana spowodowałaby, że topowi gracze, robiący luzem 10-15KS i mogący mieć nuke co mapę włączaliby UAV co rundę, a to wpływa na całą drużynę i ją faworyzuje (albo obie drużyny, jeśli jest dwóhc takich graczy przeciwko sobie). A moim zdaniem UAV ma być urozmaiceniem, dodatkiem, a nie bez przerwy działającym bonusem ułatwiającym każdemu grę. I tak UAV jest prawie ciągle bo zawsze 1-5 graczy wbije je już na rozgrzewce. Dlatego jestem na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...