Skocz do zawartości
Mouseku1

[ODRZUCONE]Podanko na admina

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nick:Mouseku1

Wiek:17

Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem wielokrotnie adminem ale niestety albo servery pod upadły albo inne przyczyny. 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):8

Staż w CS-sie:4Lata

Steam / NonSteam:NonSteam

Dlaczego Ty:A więc, myślę że ja ponieważ, Jestem dość dużo na serwerze, ogarniam Wszystkie komendy, potrafię dojść do porozumienia, oraz jestem doświadczony myśle że spełnie sie w roli "Admina", mam trochę za uszami ale myśle że się poprawiłem oraz chciałbym móc walczyć z cheaterami bo się ich troche już zrobiło tak samo "Dzieci" z pierdzącymi mikrofonami oraz bez mutacji

Kontakt:GG-44982426

Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/Mouseku1/80.72.41.212:27330/

PS"Dostałem zgode na złożenie kolejnego podania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Następne podanie składaj po upływie dwóch tygodni plus przed jego złożeniem musisz odpracować warna.

 

 

 

EDIT: @SUNN. dopiero się dowiedziałam, że dostał zgodę na złożenie podania od Ciebie, jednakże nie bardzo to popieram, dlatego odrzuciłam. :P

- ma jednego warna na koncie, więc i tak musiałby go odpracować.
- składał podanie (prócz tego) jeszcze dwa razy w tym miesiącu, teraz wyjechał z trzecim, nie za dużo jak na 2 tygodnie? :>

Niech sobie poczeka 14 dni i odpracuje warna, przecież go to nie zbawi. :)

Edytowane przez Inte Tillgänglig Danke:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...