Skocz do zawartości
zyga16

[ZAMKNIĘTY]Problem z Mikro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Mam problem z mikrofonem mianowicie:

Na wszystkich serwerach działa w kompie działa w teście steam działa.

Tylko na DD2#2 nie działa.

Pytanie czy dostałem jakiegos perm mute czy o co chodzi.

Proszę o pomoc.

PS. Gra bez mikro to dramat jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, 5g_KoLoS napisał:

hahahaha widzę że złapałeś bait'a.

Mikro Ci śmiga bez problemu :)

To tak z moich obserwacji na serwie słyszą go tylko osoby grające na STEAM bo Ja i gracz Pihu go słyszeliśmy, niestety osoby grające na ns go nie słyszą. Nie mam pojęcia jak to naprawić tylko ogłaszam kto słyszy kto nie.

 

//Ns'y nie słyszą steam

Edytowane przez Strażnik Gracuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, SUNN. napisał:

Nie mam teraz jak sprawdzić, więc dajcie znać czy na DD2 #2 już wszystko jest OK.

@Lalcia o ile się nie mylę, to nie jest dział COD 800 ;) Na 801 też wgrałem, daj znać czy już wszyscy się słyszą.

Niestety nie jest, nie chciałem zakładać osobnego tematu więc podsumuję tu co jest nie tak z DD2#2

- Nie ma HLTV

- Problem z mikro, tj. wyrzuca graczy z serva jak w przypadku zygi, co ciekawe dotyczy to tylko graczy steam bo na NS normalnie grają i gadają przez mikro.

- wcześniej gracze mogli widzieć admin say, co prawda przez chwilę ale kilka osób na servie mówiło o tym co pisaliśmy między sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Tony Montana napisał:

Dodatkowo wyrzuca z serwera z komunikatem " "Voice packet unwanted samplerate (cur = 24000, want = 16000)" |

@Malu @Inte Tillgänglig Danke:* Ewidentnie jest to problem z konfiguracja serwera - prosimy o reakcję.....

Jestem na URLOPIE, ale moja Kochana paczka Administracji się już tym zajmuje, więc cierpliwości. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...