Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Odwołanie od bana Ojczym


Ojczym

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ojczym

godzina, data zdarzenia: 19:45, 26/06/17

mapa:  de_dust2

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You are permanently banned.

 [AMXBans] Banned Nickname : Ojczym

 [AMXBans] Reason : ' Aktywny Ban w celu wyjasnienia zapraszam na forum '

 [AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 30113666 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 83.26.243.166 ' 

 

Gdybym posiadał ss z bana na non steam to chętnie wszedłbym na forum zglosic ale nie mailem podkładki zeby ktos mi uwiezyl wiec zaczałem grac na steam bo niby bardziej wiarygodny  i nie wiedzialem ze dostane bana. Gdybym wiedział ze taka sytuacja bedzie miała miejsce na pewno zgłosiłbym to juz dawno. Gram na serwerze od bardzo dawna i juz pisalem odwołanie wstawiajac ss i wszystko było w porzadku wiec proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłeś na aktywnym banie co było totalną głupotą, najpierw spaliłeś ns a później steam. U nas jest taka zasada, że jak ktoś wchodzi na aktywnym banie jest z miejsca zbanowany na wszystkich serwerach m-h. Porozmawiaj z H@ o taryfikatorze reklam na chwilę obecna masz ich do zrobienia 100, nie robimy wyjątków z czyjeś niewiedzy, zasady to zasady przykro mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Pozwolę sobie wypowiedzieć 2 zdania w temacie tego bana.

Prawda, grasz długo ale nie zwalnia Cię to z przestrzegania regulaminu,

a ostatnio jak wbiłem na chwilę i zobaczyłem Cię na steam to zapytałem czy dostałeś ss'y to powiedziałeś że tak ale wstawiłeś i dostałeś ub, nie sprawdziłem tego bo po chwili musiałem wyjść. Ponadto wiem że już kiedyś zrobiłeś tak samo jak któryś z adminów zrobił Tobie ss'y na nsie to wbiłeś na steam.

Wg mnie nie powinieneś dostać ub i nie dostaniesz ze względu na to że dobrze wiedziałeś jaki skutek ma omijanie bana a i tak to zrobiłeś zamiast założyć temat na forum z odwołaniem od cheata, rozpisywane masz demo i jest publicznie oceniane. admin który dał Ci perma za cheaty musi być w posiadaniu takiego demka. tak gwoli ścisłości, na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...