Skocz do zawartości
FILO

[ZAAKCEPTOWANE]FILO

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:FILO
Wiek:29
Doświadczenie (w byciu adminem):bardzo duze :)
Znajomość AMXX (W skali 1-10):no z 10
Staż w CS-sie:oj juz nawet nie pamietam ale dlugo
Steam / NonSteam:steam
Dlaczego Ty: Mam wieloletnie doswiadczenie na cod modach i przyda sie pomoc gdyz serwer ostatnio upada
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:zalezy jak mi czas pozwala
Kontakt:steam
Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/FILO/80.72.40.110:27008/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak  ponieważ był wieloletni admin na tym serwerze i swietna znajomosc amx

 

Sunn: @Slam podaj jakieś argumenty dlaczego jesteś na tak. Głosy typu "jestem na tak", "tak" są traktowane jako nieważne i jako spam :)

Edytowane przez Slam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak:

-nadrobił aktywność

-świetna znajomość regulaminu

-długi staż na serwerze

-doświadczenie jako admin posiada

Powodzenia FILO ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napewno AMX znasz 10/10?

9 - umiesz sprawnie korzystać zamxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTPserwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz spore doświadczenie wedycji pluginów 10/10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużododatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj.wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawieniaserwera oraz wgrywać różne mapy modele itp.

 

10/10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużododatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj.wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawieniaserwera oraz wgrywać różne mapy modele itp.Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy.

 

Jeśli dalej uważasz, że znasz amx 10/10 to nie mam zastrzeżeń, i jestem na tak :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+ Doświadczenie 

+ Staż na serwie 

- Aktywność, niby masz te minimum 7h tyg ale w niektóre dni to cie wcale nie ma 

- Kultura, wyśmiewanie się z graczy których zabijesz na mikro nie jest zbyt kulturalne ani nie przystaje na zachowanie admina

- Admin powinien być bezkonfliktowy a przy grze z tobą o byle jaka spine nie jest trudno

Gdybyś poprawił zachowanie wobec innych graczy na serwerze miałbyś moje tak ale na ten czas jestem zmuszony dać wielkie NIE. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


doświadczenie +

staż na serwie +

amx 10? Jeśli na prawdę byś to udowodnił na przykład wgrywając pluginy duży +

ALE kultury brak całkowity, gracz konfliktowy łatwo wyprowadzić Cię z równowagi i tracisz nad sobą kontrolę, aktywność na kolana nie powala ---

Jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

+poprawiłes godziny --> Pokazałes że jednak chcesz cos zrobić dla serwera
+steam
+wiek
+doswiadczenie 
- z tym AMX to może za dużo :D
 

Okres próbny 2 tygodnie w związku że są wypowiedzi na nie :) Życzę powodzenia ;)  

@FILO zgłos się na PW z SID ;)


 

Edytowane przez Gustaw
Poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...