Skocz do zawartości
zyga16

[ZAMKNIĘTY]Admin Doman [ONLY DD2#2]

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:2017-06-28 20:50-21:20

Nick Admin Doman ( Chyba ,że inny jakis pseudoadmin)

Sytuacja Wchodzi na serwer PseudoAdmin , gramy Lou oraz Andrzej Duda używana niecenzuralnych słów na mikro oraz say ( jak 88% osób grających na serwerze). Osoby Lou i Andrzej Duda osoby które grają codzień prawie na serwerze prezentuja jakiś poziom dostaja za to ban na 30 min. Dziecko które pierwszy raz widziałem krzyczy przez mikro i prowokuje graczy do wyzywania nie dostaje bana ( juz nie mówie mikro +16). Dopiero po kilku interwencjach moich na @sayteam dostaje bana. Rozumiem ,że dzieci bronia dzieci (Doman lub jakis pseudoadmin +15 czy +16) ale wole grać z lepszymi graczami.

 

Ps.Chyba ,że nie zależy na poziomie serwera i stałych graczach to  proszę o zamknięcie skargi.

Edytowane przez zyga16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze, jeśli nie znasz sytuacji drogi kolego, to ładnie Cię proszę, nie oceniaj, tym bardziej, jeśli nie znasz mej osoby , to nie nazywaj mnie dzieckiem, oraz pseudoadminem, bo równie dobrze mógłbym to nazwać obrazą w moją stronę. Ja nadałem bana tym dwóm osobom, a zainterweniowałem w sprawie romana dopiero, gdy usłyszałem jego prowokację, bo nie miałem dowodów, jestem osobą bardzo rygorystyczną, wręcz do bólu i nie zrobię czegoś, póki nie mam na to niezbitych dowodów. Taka mała informacja na przyszłość. :D

Co do samego bana dla Twoich kolegów, nie wiem skąd oni się urwali, czy coś, ale ja "pochodzę" z grupy osób, które do siebie się wyrażają z szacunkiem i wzajemną kulturą słowa, oraz osobistą, oraz oczywiście prowadzę swój serwer, na którym przestrzega się kultury, więc być może to dlatego, nie jestem stałym graczem serwer OnlyDD2#2 i tam panują inne tradycje niż na moim, to jest nie do podważenia, lecz jak mówiłem, wykonuję moją pracę tak, jak mnie nauczono. ;)

Mam nadzieję, że wyjaśniliśmy sobie pewne rzeczy, oraz że powód spóźnionej reakcji był zrozumiały, także ban dla dwojga graczy.

Tyle z mojej strony, miłego wieczoru życzę. :)

@Inte Tillgänglig Danke:* @Bezzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale na kogo skarga i dowody. Bo piszesz "chyba doman" to wgl. nie rozumiem. Jesli skarga musza byc dowody, wiec czekam. Bo skargi wgl. nie rozumiem.

@Th3End czasem ktos pisze na u@ raz na kilka minut to admin moze nie zauwazyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...