Skocz do zawartości
Name289

[ZAMKNIĘTY]Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Tego nie wiem

Nick gracza: Wszyscy admini COD 45k

Dowody: Jakoś nie potrzebne mi dowody, możecie wbić chwile pograć i zobaczyć... Ci admini mają to jak to tam mówili? "W du**e".

Świadkowie: tylko narazie gracz o nicku MartyN

Uzasadnienie: na cod 45k prawie wcale nie gra żadny admin i każdy wchodzi na TXT np na de_dust2002 itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Name289 napisał:

Ja bym mógł zostać adminem i grać codziennie, ale nie mam nabitych 30h ;/

dograj i składaj podanie ale wtf.

Co to za skarga, cyrki? 

1 godzinę temu, Name289 napisał:

Data zdarzenia: Tego nie wiem

Nick gracza: Wszyscy admini COD 45k

Dowody: Jakoś nie potrzebne mi dowody, możecie wbić chwile pograć i zobaczyć... Ci admini mają to jak to tam mówili? "W du**e".

Świadkowie: tylko narazie gracz o nicku MartyN

Uzasadnienie: na cod 45k prawie wcale nie gra żadny admin i każdy wchodzi na TXT np na de_dust2002 itd.

Albo napiszesz skargę normalnie z dowodami, albo dostaniesz upomnienie. Za takie skargi są +1, a że jesteś nowy potraktuje Ciebie łagodnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, happy napisał:

dograj i składaj podanie ale wtf.

Co to za skarga, cyrki? 

Albo napiszesz skargę normalnie z dowodami, albo dostaniesz upomnienie. Za takie skargi są +1, a że jesteś nowy potraktuje Ciebie łagodnie. 

Spoko, ale nie ma adminów na tym serwie a jakieś dzieci sobie na TXT wchodzą i mówią że mogą bo adminów nie ma i sie cieszą... Sprawdźcie aktywność adminów COD 45K jak sie żaden nie odezwie to zrobię podanie, a te godziny dogram spk??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 2.07.2017 o 16:18, Name289 napisał:

Spoko, ale nie ma adminów na tym serwie a jakieś dzieci sobie na TXT wchodzą i mówią że mogą bo adminów nie ma i sie cieszą... Sprawdźcie aktywność adminów COD 45K jak sie żaden nie odezwie to zrobię podanie, a te godziny dogram spk??

To nagraj demko. 

Aktywność jest sprawdzana regularnie i nie wymagamy dużo. Teraz też jest okres wakacyjny i ciężko określić kto kiedy gra.

Powiem Ci tak czas minął od skargi, dowodów ja nie widzę. Daje Ci upomnienie słowne, następnym razem nagraj demko dowody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...