Skocz do zawartości
El Mafioso

[POZYTYWNE]Ban + nieporozumienie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Mistrz Wszystkich Krów

Godzina, data zdarzenia: 02.07.2017 / 17:43

Mapa: css_cache

STEAM_ID / IP:  0:0:40190230

Uzasadnienie: Wszedłem na serwer, świeżo po SSach. Nagle dostałem kicka z powodem "BAN". Jako, że nie gram pierwszy raz w csa, odpaliłem serwer dla pewności czy ban na 100% siadł bo inaczej nie dostałbym kicka. Ban nie siadł więc napisałem do Adminów na serwerze ( bezzi, zimno, wiadro ) żeby dali mi teraz bana to może zaskoczy, oraz żeby sprawdzili BLa przez SIDa. Poszedłem na przeglądarkę, wracam za 2 minuty... patrzę 0.o ban zaskoczył, ale niefajne było to, że ban nie był za Czity ( chyba za to miał być ) ale za AB, od bana którego nie było. Gdybym był nowym graczem i dostałbym kicka z powodem ban, nie wiedziałbym o co chodzi i czy mam bana czy dostałem kicka. Dlatego po pierwsze, proszę o Demko, które zapewne admin a jednocześnie UB-Team posiada gotowe do rozpiski oraz uzasadnienie tych jakże idiotycznych działań.


Pozdrawiam El Mafioso ( Skrypter )

 

PS. Podrzucam link do BLa ( mojej biblioteki ) BL

Edytowane przez El Mafioso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostałeś ode mnie bana za BH i o dziwo ban nie wszedł po odczekaniu minuty dostałeś kicka. Wszedłeś zbanowałem ponownie z sukcesem poczekaj cierpliwie wrzucę demko z Twoim udziałem w tym poście poprzez edycję.

Okey obejrzałem swoje demko jak i z HLTV nie widzę tam BH a czyste skoki niestety svip mnie zmylił ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...