Skocz do zawartości
Misiek910

[ODRZUCONE]Podanie na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Misiek910

Wiek: 19

Doświadczenie (w byciu adminem): Myślę że dobre według mnie ale można to sprawdzić PS. kiedyś byłem adminem na serwerze na którym było dziennie 32/32 graczy :)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7,5-8

Staż w CS-sie: 4-5 lat??

Steam / NonSteam: NonSteam nie lubie grać na Steamie  

Dlaczego Ty: Dlatego że jakieś można to ująć za "dzieci" myślą że gdy nie ma admina mogą sobie odpalać WH, Aima albo wchodzić na TXT a to jest nie fair więc chciałbym przedtym zapobiec xD, Jestem miłym człowiekiem (prawie xD) i bardzo dobry mam humor nie codziennie ale go mam i lubię tak jak każdy kto miał admina banować, kickować itd. kiedyś był UBT czy tam powiedzmy AC to nie ważne prawie to samo co admin tylko że odbanowywuje albo zbanowywuje za nie czyste ssy a odbanowywuje za czyste ssy, myślę że przyda się admin 24/7 xDD lubię bardzo grać w cs'a więc czemu nie ? xD

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4-5 h  Jutro będę grał chyba cały dzień xD

Kontakt: PW, Serwer i GG 55415472

Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Misiek910/80.72.40.110:27027/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Puki co jestem na nie .Jak dla mnie Podszywasz sie pod czyjeś gt. Przekonaj mnie że sie mylę to zmienie zdanie

Prawdziwe konto miska to Liptonek. Pisal do mnie tydzien temu z tamtego konta. Prosil bym o skontrolowanie ip byś może to MK i próba oszustwa.

@SUNN.

@happy

Edytowane przez Darshil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...