Skocz do zawartości
Dark Passenger

[BEZ UB]ssy Dark

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: Dark Passenger

Godzina, data zdarzenia: przed chwilą

Mapa: dd2

Link do screenów: brak

STEAM_ID / IP: 82.160.24.80

Ps. Niestety ssy nie zapisują mi się na laptopie od czasu przeinstalowania systemu (pół roku), próbowałem wszystkich możliwych opcji z google. Nie ma ich folderze z grą cstrike ani poprzez ścieżkę C://Appdata... ani poprzez wuszukanie plików z nazwą mapy.jpg/bmp

Kombinowałem z zabezpieczeniami, kontrolą dostępnu, opcjami tylko do odczytu, zgodności z xp, niestety bez rezultatu. 

bardzo proszę o rozpisanie demka, bo demko na pewno rozwieje wszelkie niejasności

Ps2. przepraszam, ale nie jest to zależne ode mnie i z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj!

Powód twojego bana to "Wstaw screeny na Multi-Head.pl", oznacza to, że zostały Ci zrobione screeny.

Screeny są robione automatycznie, dlatego też nie ma możliwości, abyś ich nie posiadał. Jeżeli nie możesz ich znaleźć, skorzystaj z poniższych poradników:

Gdzie znaleźć screeny:

http://multi-head.pl/index.php?/topic/21345-wzór-wstawiania-ss39ów-oraz-gdzie-je-znaleźć/

Poradnik wideo:

http://multi-head.pl/index.php?/topic/21353-jak-wstawić-ss39y-poradnik-video/

Kolejną czynnością, która może Ci pomóc, będzie zainstalowanie programu IrfanView i poszukanie nazwy plików np. halflife01.tga.
Będzie Ci on potrzebny, ponieważ możesz nie posiadać programu do odtwarzania rozszerzenia TGA i ss'y widnieją jako białe pliki, co możne wprowadzać w błąd.Jeśli nie pomoże, szukaj po dacie bądź typie pliku daj w folderze zakładkę widok > lista i będziesz miał przejrzyście dany typ pliku i datę.W przypadku braku screenów po upływie 48 godzin masz jednorazową szanse na otrzymanie UB poprzez zrobienie reklam. Więcej na ten temat w linku poniżej :

http://multi-head.pl/index.php?/topic/42019-wzór-odpracowania-ostrzeżeń-z-forum-i-banów-z-serwerów/

oraz

http://multi-head.pl/index.php?/topic/45790-odpracowanie-kar-na-forum-i-serwerach/

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sunn, jestem dość oblatany i w csie 1.6 siedzę od lat do wyrzygania. Próbowałem wszelkich sposobów, nie zapisuje mi żadnych snapshotów, w jakimkolwiek formacie. Proszę zrozumcie i nie piszcie "na pewno są" lub "przeczytaj poradnik" bo sam takie poradniki pisałem.

Jestem tu nowy, proszę o rozpiskę demka, ssów nie jestem w stanie wstawiać od pół roku, ssów już nikt nie wstawia, byłem UB-esem na wielu serwerach i w miarę odwołania i problemów rozpisywałem demko -> najbardziej wiarygodna forma sprawdzenia czystości gracza. Sami wiecie jak jest z ssami.

Link do demka, naprawdę nie mam nic do ukrycia:

http://www4.zippyshare.com/v/gDQSRW6A/file.html

Edytowane przez Dark Passenger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Dark Passenger napisał:

Jestem tu nowy, proszę o rozpiskę demka

Nie postępujemy tak i nie będziemy tego robić. Zostały Ci zrobione screenshoty i tylko na ich podstawie możesz uzyskać unbana.

Godzinę temu, Dark Passenger napisał:

ssów nie jestem w stanie wstawiać od pół roku

Nie odpowiadamy za stan systemu u graczy.

Godzinę temu, Dark Passenger napisał:

byłem UB-esem na wielu serwerach i w miarę odwołania i problemów rozpisywałem demko -> najbardziej wiarygodna forma sprawdzenia czystości gracza

Z tą wiarygodnością bywa różnie, dlatego nie rozpisujemy demek w przypadku braku ssów. M.in. z tego powodu każdy mógłby zasłaniać się ich brakiem, bo wiedzieliby że na demie nie zawsze można wyłapać pewne rzeczy. Gdyby demo wystarczało do zbanowania Ciebie, to nie dostałbyś ssów (i na odwrót).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Dark Passenger napisał:

No właśnie błąd, sporo osób ma podobny problem

Taaa...

1 godzinę temu, Dark Passenger napisał:

a to bezwzględnie demko rozwiewa wątpliwości bo na nim nic się nie ukryje.

Taaa...

Czyli jednak nowicjusz.

 

1 godzinę temu, Dark Passenger napisał:

Ssy przerabia się w minutę na kilka możliwych sposobów, nie muszę CI chyba o tym mówić:/

Nie musisz, nawet nie chcę o tym słyszeć bo jesteś nowy "w branży" ;) 

Serio, parcie na rozpisanie hltv, zawalony system nie wiadomo czym że nawet screeny się nie zapisują (a pewnie na tym systemie korzystasz z bankowości internetowej - pozdrawiam), mam wrażenie że zgrywasz kogoś innego niż jesteś. Gdybyś siedział w temacie wiedziałbyś o kilku rzeczach, a zaprzeczyłeś temu w tym odwołaniu. Czyli jednak nie jesteś w temacie "od lat".

Szukaj ssów :] Nie chcę widzieć kolejnego posta bez linka do ich pobrania. Ostrzegam, że jeśli dalej będziesz się wymawiał, nie wrzucisz ssów to po prostu zamknę temat. Bo póki co ta dyskusja jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...