Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][RFP] Może ja pomogę?


KUCYK!

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Filip 
Wiek: 19 lat
Staż na forum: Pięć miesięcy aktywnego życia na forum, aktualnie posiadam range Grafika ;)
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Prowadziłem jednego Fanpage i małego bloga.
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 6/10 Popełniam błędy, ale cały czas próbuję ich unikać oraz na bieżąco się wszystkiego uczę, myślę, że idę w dobrym kierunku :)  

Znajomość j.angielskiego [x/10]: 9/10 Matura z angielskiego ustna na 94%, a pisemna 85% :D
Co nowego wprowadzisz?: Bacznie przyglądam się aktywności naszego FB i cały czas na bieżąco to śledzę. Powiem szczerze, że moim zdaniem można to jeszcze rozkręcić, w tych czasach memy górują i fajnie da się na tym wybić. Można wprowadzić listę z miesięcznymi awansami, wprowadzić jakiś kreatywny konkurs  (bardzo mi się podobał, który jest aktualny), zmienić szatę graficzną. Wiadomo, że jak  pomysłów jest mnóstwo wystarczy mieć czas i chęci, ja aktualnie mam zapał i czas do pracy, więc stwierdziłem, że spróbuję.
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Jak każdy wie mam luzną prace i często się nudzę, a na FB to jestem teoretycznie cały czas, ale to jak w dzisiejszych czasach każdy :D 
 

 

- minimum 100 sensownych postów na forum +
- minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci +
- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego + jako że jesteśmy robimy błędy ale staram się ich nie robić i będę to kontynuował :) 
- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki Staram się to poprawiać i wszystko idzie w dobrym kierunku
- znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym Oczywiście, maturę dobrze zdałem :P 
- aktywność, minimum 2 godziny dziennie na forum Tak, nawet ponad normę 

Dziękuje wszystkim za wszystkie wypowiedzi, oczywiście przyjmuję krytykę :) 

PZDR. KUCYK! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...