Skocz do zawartości
RiVaLeN

[ODRZUCONE]Podanko :P

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: RiVaLeN
Wiek: 17 lat
Doświadczenie (w byciu adminem): byłem adminach na serwerach z http://c*-***.pl/ (wtedy pod nickiem mR.SnIPeR)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7- Adminem byłem, więc AMXX ogarniam ;)
Staż w CS-sie: 6 lat
Steam / NonSteam:  Steam_ID: 0:1:168138408
Dlaczego Ty: Ponieważ jestem ogarniętym człowiekiem, który ma doświadczenie w byciu adminem i zawsze chętnie służę pomocą :D
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Ok. 5 godzin dziennie. Czasem gram dłużej, a czasem krócej.
Kontakt: FB, Ts3, forum, Steam, serwer
Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/RiVaLeN/80.72.40.110:27008/

Wiem, że moje liczby na forum i serwerze są dość słabe, ale to zawsze można nadrobić xD. 

Edytowane przez SUNN.
usunięcie linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To podanie na serio czy jakiś żart? 

Przecież GT leży i kwiczy 87 minut na serwerze nie wiem czy widziałeś trzeba mieć nikt na serwerze Cie nie zna dodatkowo jeszcze reklama w podaniu. Gram 5 godzin w cs dziennie, a na serwerze nawet półtora godziny nie masz. 

Jestem na NIE.

@RiVaLeN

Wzór podania na Administratora Serwera:

Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełniać następujące kryteria:
- Wchodzenie raz dziennie na forum;
- Minimum 16 lat;
- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia;
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;
- Minimum 30h przegrane na serwerze;
- Obowiązkowo aktywne konto steam;
- Posiadanie mikrofonu;

Pogrubioną czcionką masz wymagania, których nie spełniasz, co do pierwszego ciężko stwierdzić bo dzisiaj konto założone, resztę też ciężko określić. To nadrób godziny i wtedy złóż podanie takie są wymagania.

Edytowane przez koksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem, że nie wolno mi się wypowiadać w swoim podaniu ale napisałem biało na czarnym, że wiem ile mam godzin i to NADROBIĘ. A to ile gram w cs'a dotyczy ogólnej dziennej gry, a nie 1 serwera. POZDRO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 minut temu, RiVaLeN napisał:

Wiem, że nie wolno mi się wypowiadać w swoim podaniu ale napisałem biało na czarnym, że wiem ile mam godzin i to NADROBIĘ. A to ile gram w cs'a dotyczy ogólnej dziennej gry, a nie 1 serwera. POZDRO

 

 

To po co się wypowiadasz w swoim podaniu? 87 minut na przegrane i już chcesz admina... Pograj regularnie tydzień lub dwa tygodnie, wbij godziny, daj się poznać i wtedy składaj podanie. Na chwilę obecną na Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, RiVaLeN napisał:

wiem ile mam godzin i to NADROBIĘ

No to nadrób i zapraszam z podaniem za co najmniej dwa tygodnie :) Na chwilę obecną nawet okres próbny byłby sporym nadużyciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...