Skocz do zawartości
Johnny M8

[ODRZUCONE]Johnny Na Admina V2 :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Johnny M8
Wiek: 15
Doświadczenie (w byciu adminem): Teraz to mam jakieś doświadczenie były admin na innym serwerze (Żeby nie było reklamy nie podam nazwy :E)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7
Staż w CS-sie: 3 latka ;E
Steam / NonSteam: Steam :D Kupiłem sobie :D
Dlaczego Ty: No byłem już raz na innym serwerze adminem w poprzednim podaniu napisałem ze mam zerowe doświadczenie po odrzuceniu mojego podania pograłem chwile tutaj i poszedłem na inny serwer i tam mnie przyjeli na admina. A teraz pytacie się dlaczego ja?: Poprostu mało widzę adminów na serwerze wiem ze mam małą godzin ale postaram się szybciutko nawet może w tym tygodniu nadrobić :E. Proszę was o pozytywne rozpatrzenie mojego podania chciałbym tutaj być adminem. Banował bym na serwerze kampiących na 5 minut, brak kultury 30 minut , ping 5 minut,  a Czity=Speedhack, aimbot, no-recoil+no-spread, Wallhack. permamenty ban :E
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 5-7 godzin dziennie
Kontakt: Forum, Serwer
Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Johnny M8/80.72.40.110:27020/

Edytowane przez Johnny M8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 godzin temu, Johnny M8 napisał:

serwerze wiem ze mam małą godzin

Nie masz mało godzin. Ty w ogóle ich nie masz.

Na podstawie Twojego GT nie można nawet rozważać okresu próbnego. Godzina z hakiem na przestrzeni 30 dni (co najmniej 30 dni) to w zasadzie tak jakby Cię na tym serwerze nie było. To jest na pewno do poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...