Skocz do zawartości
Xerter

[ZAMKNIĘTY]Balans/usunięcie klasy Kapitan.

Rekomendowane odpowiedzi

Klasa Kapitan jest zbyt silna. Przeciwko tej klasie Życie oraz Wytrzymałość są kompletnie bezużyteczne.

Rozumiem, że to klasa premium ale chyba są jakieś granice.

Kilka propozycji postępowania:

1. Usunięcie klasy.

2. Zmiana 1/1 AWP na 1/3 AWP oraz 1/3 HE na 1/2 HE.

3. Balans statystyk: klasa zaczynałaby z -10 kondycji, reszta statystyk: tyle co obecnie +10.

Będę edytował pierwszy post odpowiadając na ewentualne pytania.

 

@edit1 (+ poprawione literówki oraz odstępy dla przejrzystości)

2 godziny temu, RybSZON napisał:

Chyba sobie żartujesz xD 

Kapitan jest to od początku nie zmieniany, z wyjątkiem chyba z 1/2 z he na 1/3.

Staty Oprócz kondycji na +10? Też jak dla mnie bez sensu. Kapitan to kapitan, zmieniony być nie może, a tym bardziej usunięty.

Proszę czytać ze zrozumieniem: staty tyle co obecnie +10 - czyli przykładowo wytrzymałość z 100 na 110. Wyjątkiem kondycja - zaczynianie z -10 kondycji - max 90 kondycji po władowaniu 100 punktów.

 

1 godzinę temu, BORN2KILL. napisał:

To samo, co wyżej - po to ma tą wytrzymałość, bo posiada tylko 1/1 z AWP i nic więcej. Niezmieniany był od początków serwera tak samo jak Zabójca czy Morderca, także ten pomysł jest (według mnie) z czapy wzięty.

W porównaniu do konspiranta - 1/1 z AWP, 100 wytrzymałości, 1/3 z HE ~ 1/1 Scout, pułapki , 1/1 z prawej kosy i zwiększony dmg z m3.

Gdzie tu sens osłabienia?

Pisze Pan, że ma tylko 1/1 z AWP, a zaraz, że ma jeszcze 1/3 z HE i 100 wytrzymałości. Jak taki na przykład szpieg ma go zabić z wiertarki? Bije po 5 czy po 10dmg w niego?

Proszę być bardziej obiektywnym w tej sprawie. Powtórzę się dla Pana: rozumiem, że jest to klasa premium ale to nie znaczy, że ma być względnie nietykalna i zabijać na 1 strzał.

 

1 godzinę temu, LOVASSS napisał:

Nigdy w życiu, nie zgadzam się. Klasa ta jest od początku istnienia serwera, jest po prostu idealna. Do tego jest klasą "Premium", więc chyba nie ma sensu jej osłabiać. :) 

Trzeba iść naprzód, a nie stać w miejscu. Skoro Pan nie widzi sensu jej osłabiać to trzeba zrobić kasu kasu.

 

Godzinę temu, Frost` napisał:

Zmiana z 1/1 na 1/3 z AWP? Kpina...  Kapitan jest jedną z lepiej zbalansowanych klas na serwerze więc jej osłabienie mija się z celem. 

Skoro Pan uważa, że jest zbalansowana proszę mi wypisać jej mocne oraz słabe strony. Bo na tym właśnie balans polega, że coś ma też słabości.

Edytowane przez Xerter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba sobie żartujesz xD 

Kapitan jest to od początku nie zmieniany, z wyjątkiem chyba z 1/2 z he na 1/3.

Staty Oprócz kondycji na +10? Też jak dla mnie bez sensu. Kapitan to kapitan, zmieniony być nie może, a tym bardziej usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To samo, co wyżej - po to ma tą wytrzymałość, bo posiada tylko 1/1 z AWP i nic więcej. Niezmieniany był od początków serwera tak samo jak Zabójca czy Morderca, także ten pomysł jest (według mnie) z czapy wzięty.

W porównaniu do konspiranta - 1/1 z AWP, 100 wytrzymałości, 1/3 z HE ~ 1/1 Scout, pułapki , 1/1 z prawej kosy i zwiększony dmg z m3.

Gdzie tu sens osłabienia?

edit: Jaja sobie robisz? Premium klasa ma nie mieć na COD 200  1/1? Mam być obiektywnym i klasa nie może zabijać na strzał? Do przodu chcesz iśc i mamy ją usunąć? Twoja logika daje wiele do zastanowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...