Skocz do zawartości
SanJin

[POZYTYWNE]Prosze o UB

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpisze akcje.

EDIT:

Podejrzenie o WH.

Godzina, data zdarzenia: 11.09.2017r., godz. 21:10
Mapa: de_dust2
Serwer: DD2/INF

Link do demka: http://f1.hltv.org.pl/srv25245/HLTV-1709112053-de_dust2.dem.zip

Rozpiska:
8:13:26 - akcja w trupie. Najpierw poleciał flesh, widać że gość z CT przebiega na prawą stronę (dostał biało), SinJin nie ściga go bo po lewej siedzi schowany drugi CT, którego podejrzany wyczekuje i w końcu zabija. W międzyczasie, dokładnie w 8:22:32 namierza przez ścianę idealnie w CT.

8:58:31 - idealnie celuje przez skrzynie na respie CT, chwile udaje i nagle celownik w lewo - zabija.

12:43:00 - gracz skanuje się przez bramę z CT, zbiera AK z ziemi i gdy wraca do bramy już nie skanuje tylko biegnie za graczem który się wycofuje.

15:17:23 - zaczyna akcje, wchodzi na pewniaka trupem na środek, już nie wyczekuje tak jak w poprzednich akcjach. Po trzech normalnych głowach na środku celem jest kolejny CT, który raszuje przez trupa na resp TT. SinJin niby sprawdza bs B (trudno to nazwać sprawdzaniem), przez cały czas kontroluje celownikiem pozycję biegnącego CT (15:40:00). Na końcu dopada przeciwnika.

Banując gracza byłem praktycznie pewien, że przyjdzie wyjaśnić sprawę na forum i będziemy rozpisywać. Dobrze się stało - przyznam szczerze, że po obejrzeniu tego na spokojnie nie jestem w 100% pewien WH. Natomiast z pewnością nie było tam AIMA, którego wpisałem w powód. Proszę o opinie innych.

Edytowane przez elmandeRx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...