Skocz do zawartości
JakiM231

[POZYTYWNE]Odwołanie od Bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:JakiM

Godzina, data zdarzenia: jakieś 20 min temu coś około 

Mapa: mirage

STEAM_ID / IP:nie znam 

Uzasadnienie:to było tak że Bezzi mi pisał że odbanowali mnie i że moge już grać a dzisiaj wituś dał mi perma za AB.... jakim cudem AB jak Bezzi pisał że mam UB. proszę o wyjaśnienie w tej sprawe z góry dziękuje ....

Masz ub idz grać :) ,,  to jest skopiowane co pisał mi na priv 

Edytowane przez JakiM231
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już tłumaczę :)

Po prostu jakim grał sobie i tak mnie kusiło żebym sprawdził sobie bansa patrzę a tu buzia dawal mu aktywnego, mało  tego zobaczyłem w archiwum takie cos

Twój nick podczas gry:JakiM

Godzina, data zdarzenia:jakieś 10-15 min temu nwm dokładnie

Mapa:kurde nie znam tej mapy :/ w bansie chyba powinno pisać 

STEAM_ID / IP: nie znam

Uzasadnienie: to było tak że wczoraj dostałem bana na 1 dzien i jeszcze wczoraj próbowałem wejść i nie mogłem a dzisiaj jak wszedłem w csa i chciałem zobaczyć ile mi zostao do końca bana to wszedłem na serwer, to grałem a admin wszedł i dał perma za aktywnego bana...ja nie rozumiem czemu tak się stało ale perm nie jest słuszny..... prosze o uzasadnienie tego perma


[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : JakiM 
[AMXBans] Reason : ' Aktywny ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 4 : 517049971 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 94.254.255.148 ' 
[AMXBans] ========================================

Rybson : Dostałeś aktywnego bana za to, że wszedłes po mimo bana na dzień za kulture. Jeśli chcesz nadal grać na naszych serwerach zapraszamy do zrobienia 100 reklam dla naszego forum bądź wykupienia ub w odpowiednim dziale.

po zobaczeniu tego posta szybko poszedłem pogmerać w dziale odpracowanie ostrzeżen z forum i banów z serverów  i też nic nie znalazłem dlatego gracz dostał AB

avar3.jpg

Edytowane przez Witu$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak, tak odbyłem rozmowę z graczem po konsultacji z górą czyt. @Malu otrzymał UB. Moi podopieczni dostali informacje o tym fakcie w naszym dziale. Screenshot_20170928-163742.jpg.f395de6e7c23edf857e79dd33b98f1f5.jpg

Czy admini byli zobligowani do wyjaśnień? Tak owszem*, ale nikt mnie nie pytał jak zobaczono informację o wygasłym banie w bansie, skoro wygasły to skąd AB @Witu$ ? 

*O ile admini potrafią obsługiwać sie bansem choćby w podstawowym stopniu.

BANS BANS JESZCZE RAZ BANS nauczucie sie z niego korzystać w racjonalny sposób.Screenshot_20170928-164329.thumb.jpg.62accce59a5d533d26e1a49f2388f482.jpg

UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...