Skocz do zawartości
kitmax

[ZAMKNIĘTY]cybersuit

Rekomendowane odpowiedzi

proponuję delikatnie osłabić tą klasę gdyż jest zbyt silna (ma 2 rakietki niewidzialność 5 skoków zmniejszoną grawitację i do tego m4, ak  oraz 1/15 ) a porównując ją z innym klasami premium daje ją na sam szczyt oczywiście jeśli ktoś jest dobry z avp wybierze kapitana a ci co lubią ciąć ninje ale reszta wydaje się przy nim śmiesznie słaba a co dopiero klasy zwykłe .

Lecz najbardziej dołujące w tej klasie jest to że jest prawie wcale nie widoczna (widać ją lecz jeśli cię zaskoczy lub się skampi w cieniu to na 100% zabija ) Więc proponuję chociaż o 1 punkt zwiększyć tej klasie widoczność by nie była aż tak bardzo przestronna (lecz nie ukrywam że bez tego kamuflażu była by dopiero na równi z innymi klasami )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cyber był zmieniany wiele razy i kolejny raz osłabiony nie będzie. Widoczność tej klasy jest jak dal mnie zrównoważona i zmieniona być nie może gdyż jest to jej znak rozpoznawczy tak samo jak ilość skoków. Co do obrażeń z rakiet też przeszedł zmiane i obecnie duch generała bije chyba więcej z tych duchów niż cyber z rakiet.

Jak dla mnie kolejna zmiana jest bez sensu, a graczem cybera nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...