Kwaczus Posted October 1, 2017 #474869 Posted October 1, 2017 Nick: KwaczusWiek: 19Doświadczenie (w byciu adminem): Jak to w życiu bywa bujałem się między serwerami, tu i ówdzie Adminem byłemZnajomość AMXX (W skali 1-10): 7Staż w CS-sie: Około 6 latSteam / NonSteam: Na steam posiadam cs:go, cs 1.6 to kwestia kolejnej wypłatyDlaczego Ty: Przebywam dużo na serwerze, jestem konsekwentny, bezstronny, bywa że dyplomatyczny. Lubię dawać ludziom radość z gry eliminując szkodliwe jednostki. Jestem na 9 pozycji w top15, Ci którzy często bywają na serwerze dobrze mnie znają. Ostatnim argumentem będzie coś co zmusi do filozoficznych konkluzji, A dlaczego nie?.Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Wszystko zależy od dnia, nie potrafię nawet podać przybliżonych godzin.Kontakt: Wszelkie komunikatory głosowe prócz Discorda, ponieważ powoduje błędy w moim systemie. Ewentualnie FB.Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27027/top_players/?query=Kwaczus / https://cache.gametracker.com/player/Kwaczus/80.72.40.110:27027/ ps. Konto nie jest pod podanie, pod stare miałem podpięty inny e-mail do którego już nie mam dostępu.
Darshil Posted October 2, 2017 #474968 Posted October 2, 2017 Okres próbny. Sam sobie szkodzisz stawianiem min gdzie popadnie...eOgólnie jesteś spk nie ma większych problemów z Tb ale jeśli chcesz pilnować servera sam musisz przestrzegać jego zasad.. Amx znasz .Doświadczenie masz . *A*N*I*M*A*L*M*O*R*D* 1
.Spr!Nt^^ Posted October 2, 2017 #475032 Posted October 2, 2017 (edited) sam nie wiem grasz na serwie ale zdarza ci sie łamać regulamin wiekszych problemow z toba nie ma mysle ze mozna dac ci szanse na TAK Edited October 2, 2017 by Centurion d
ChudyMax Posted October 3, 2017 #475157 Posted October 3, 2017 Neutralny nie znam cię i nie kojaże bo miałem urlop zostawię opinie dla reszty administracji
*A*N*I*M*A*L*M*O*R*D* Posted October 4, 2017 #475214 Posted October 4, 2017 Okres próbny. Zastanawia mnie czy cmd speed umiesz ustawić, z tego bany za cmd. Miny resp, przejście. Taka zasada jak masz steam to graj na nim a nie na Ns. Masz doświadczenie Amx umiesz to się ceni. Darshil 1
SUNN. Posted October 9, 2017 #475821 Posted October 9, 2017 Podanie zamykam na okres 1 tygodnia. W tej chwili podania nie mogę rozstrzygnąć, ponieważ według GT masz 1.5h co nie wystarcza nawet na okres próbny. Za tydzień zobaczymy czy poprawiłeś aktywność i wtedy podejmiemy ostateczną decyzję. EDIT: No cóż, myślę że problem z okresem próbnym sam się rozwiązał Aktywność 4h w ciągu 7 dni nie wróży nic dobrego (minimum admina to 7h) poza tym z tego co widziałem wczoraj dostałeś bana za SG. Popraw aktywność oraz regulamin i zapraszamy za 2 tygodnie. Darshil and Kwaczus 2
SUNN. Posted October 19, 2017 #476922 Posted October 19, 2017 Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
1
1
Popular Days
Oct 2
2
Oct 1
1
Oct 3
1
Oct 4
1
Top Posters In This Topic
SUNN. 2 posts
Darshil 1 post
.Spr!Nt^^ 1 post
Kwaczus 1 post
Popular Days
Oct 2 2017
2 posts
Oct 1 2017
1 post
Oct 3 2017
1 post
Oct 4 2017
1 post
Popular Posts
SUNN.
Podanie zamykam na okres 1 tygodnia. W tej chwili podania nie mogę rozstrzygnąć, ponieważ według GT masz 1.5h co nie wystarcza nawet na okres próbny. Za tydzień zobaczymy czy poprawiłeś aktywnoś
Darshil
Okres próbny. Sam sobie szkodzisz stawianiem min gdzie popadnie...eOgólnie jesteś spk nie ma większych problemów z Tb ale jeśli chcesz pilnować servera sam musisz przestrzegać jego zasad.. A
*A*N*I*M*A*L*M*O*R*D*
Okres próbny. Zastanawia mnie czy cmd speed umiesz ustawić, z tego bany za cmd. Miny resp, przejście. Taka zasada jak masz steam to graj na nim a nie na Ns. Masz doświadczenie Amx