Skocz do zawartości
lisek1312

[ZAMKNIĘTY]Porfesjonalny admin

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: około 16
Nick gracza: GramNaFarcie
Dowody :


Świadkowie: gracze na serwerze
Uzasadnienie: tutaj pozwole sobie zacytowac Anie: "

Myślę, że okres próbny zadecyduje czy nadajesz się czy też nie ;) Jeśli w ciągu 2 tyg przekonasz Nas, że się nadajesz, to na ranga zostaje. 

Oczywiście uwaga będzie zwrócona przede wszystkim na znajomość regulaminu. Inne czynniki też będą brane pod uwagę.  Powodzenia :D

"

Nie wiem ile czasu juz uplynelo ale admin dalej nie zna regulaminu! Stawia sg w totalnie niedozwolonych miejscach. Na poprzedniej mapie gracz postawil sg napisalem na u@ ze zle postawione dzialko, oczywiscie bylo dobrze postawione ale admin dal bana bez zastanowienia. Jak bedzie potrzeba sciagne hltv i podesle dowod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, GramNaFarc napisał:

Przepraszam za to SG chciałem postawić za kwiatkiem....

Sg na poprzedniej mapie stało na BS więc jak miało dość CT do rozbrajania C4 ?? 

 

łżesz jak tylko mozesz, to ty chyba nie wiesz gdzie jest bs kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Straciłeś admina i chcesz się odegrać na innych gdyby każdy na siebie donosił to nie było by administracji. Każdemu zdarzy się miss kick czy popełnić błąd to tylko osoba nie maszyna. Ty wystarczy że jestem pewien siebie i piszesz ze jutro odzyskasz admina i udupisz innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, PifPag napisał:

Straciłeś admina i chcesz się odegrać na innych gdyby każdy na siebie donosił to nie było by administracji. Każdemu zdarzy się miss kick czy popełnić błąd to tylko osoba nie maszyna. Ty wystarczy że jestem pewien siebie i piszesz ze jutro odzyskasz admina i udupisz innych. 

Ty chyba sam nie wierzysz w to co piszesz a to ze bedziesz bronic swojego sasiada to bylo pewne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz ja dodam swoje wrażenie.

1 Sg postawione źle

2. Admin GramNaFarcie z racji ze jest na okresie próbnym, powinien się wykazywać jak najwięcej.. Jakieś pare dni temu grałem ja i on, było zgłoszenie o czitach, najpierw o jednej osobie, napisalem mu zeby sie wykazał, nie odpisał, napisałem czy wezmie się do roboty to zapytał o co chodzi... Nastepnie było drugie zgłoszenie również się tym nie zajął. Efektem tego musialem zareagować ja na te dwie osoby... Slabe zainteresowanie admina na zgłoszenia.

3. Wyłumacz mi co to ma być za granie na nicku swojego kolegi (PifPag) ?? 

 

20171003173103_1.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie skargę rozpatrzy osoba do tego uprawniona, w tym momencie ta zbędna dyskusja powinna zakończyć się ostrzeżeniami. Czekajcie na wypowiedź kogoś, kto może rozpatrzyć skargę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest u mnie kolega PifPag graliśmy na innym serwerze na jego nicku i zapomniał zmienić grał nie cała minute i wyszedł od razu jak  to zauważył...

Nie macie się czego czepiać to czepiacie się byle gów... .

Vixen cały czas coś robię a to za ping itd.

Jest wielu adminów co wejdzie i nawet celi nie napisze nie będę wymieniać ników :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, lisek1312 napisał:

Na poprzedniej mapie gracz postawil sg napisalem na u@ ze zle postawione dzialko, oczywiscie bylo dobrze postawione ale admin dal bana bez zastanowienia. Jak bedzie potrzeba sciagne hltv i podesle dowod.

Bs jest do ściany po lewo więc działoko jest nakierowane na bs jak ma Ct rozbroić C4....

20171003154233_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, lisek1312 napisał:

Na poprzedniej mapie gracz postawil sg napisalem na u@ ze zle postawione dzialko, oczywiscie bylo dobrze postawione ale admin dal bana bez zastanowienia. Jak bedzie potrzeba sciagne hltv i podesle dowod.

Ty dostarczasz dowody, więc musisz to zrobić.

Nie chcę widzieć tutaj więcej spamu, parę ostrzeżeń już poleciało. @Ania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Vixen no jak tak chcesz wie bawić to i ja swoje dodam :) możesz mi wytłumaczyć Front nie dostał bana za obrazanie graczy kiedy Ci napisałem to na u@? A jak ja napisałem w zartach do farcika nie obrazajac przy tym nikogo tylko cytując słowa z filmu dostałem z miejsca?  Wy macie jakiś problem do mnie czy o co chodzi jedni admini mogą być normalni malutka farcik puma junior i inni oprócz was 2 w zasadzie teraz już tylko jednego. 

IMG_20171003_202317.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@PifPag Gracz został upomniany po tym. Przy następnej jego takiej wypowiedzi dostał bana.

http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=12766 

Ciebie również upomniałem mape/dwie wcześniej, ze to że masz kolege admina nie znaczy ze możesz klnąc jak Ci sie tylko podoba. Można sprawdzić logi, wszystko jest ;) 

i wgl to nie jest miejsce na wylewanie Twoich żali bo to nie skarga na mnie, od tego masz odwołanie od bana i tam byś mógł wykazać swoje zażalenie Poza tym wiadomości o tym ze sie "napier****" możecie sobie przekazywać realnie skoro jestescie sąsiadami. :) Gorąco pozdrawiam. 

Edit:

Dobrze, będzie @Ania ;)To pewnie sprawdzi ;) 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czlowieczku spod ciemnej gwiazdy, ja nawet nie przeklnalem. A wyrwalem bana za "konfiture". Wiec to chyba ja tu powinenem sie zalic a nie ty ;)

Edytowane przez lisek1312
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 godzin temu, GramNaFarc napisał:

Przepraszam za to SG chciałem postawić za kwiatkiem....

 

9 godzin temu, GramNaFarc napisał:

Nie będę się z tobą sprzeczał, poczekam na wypowiedz kogoś o wyżej randze odpowiem na jakie kole wiek pytania.

A jak to mawia(ł) mój promotor - dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane. Od adminów wymagamy bezwzględnej znajomości regulaminu i co najważniejsze - macie świecić przykładem. Nie może tak być, że admin notorycznie źle stawia SG. Wydaje się to być drobnostką ale nią nie jest. Często w przypadku odwołań od banów za nieprawidłowo postawione SG pojawiają się argumenty że "admin XXX tam stawiał", "XYZ jak postawił tam to admin XXX nie dał mu za to bana" itp. itd. To jest trochę  naiwne zasłanianie się innymi (bo każdy powinien się zapoznać z regulaminem tak czy siak) ale świetnie obrazuje, że gracze podpatrują to co robią admini i tym się wzorują.

Kolejna sprawa - absolutnie nie ma możliwości aby osoby postronne takie jak PifPag mogły grać na Twoim koncie z flagami admina. Za udostępnienie konta admina jest degradacja w trybie natychmiastowym.

Dlatego nie mogę Ci zaliczyć pozytywnie okresu próbnego. Jednakże nie przekreśla to Twojej szansy żeby za jakiś czas spróbować ponownie jako admin. Oczywiście Twój powrót do grona adminów jest uzależniony od tego jak daleko i czy w ogóle posuniesz się do przodu w kwestii przestrzegania regulaminu.

Natomiast co do @lisek1312 @PifPag @Vix33nek! - gratuluję dorzucenia 3 groszy do robienia bajzlu w tej skardze. Prosiłem o koniec ze spamem - olaliście. Jak chcecie się skarżyć na siebie nawzajem to załóżcie sobie własne skargi. Albo dogadajcie się na PW. 

Jeszcze jedno... @lisek1312 z góry ostrzegam, że Ci którzy próbowali się mścić na innych za degradację, nie kończyli zbyt dobrze.

 

PS. Chyba pobiliście rekord w ilości otrzymanych warnów w jednym temacie. Następną skargę potraktowaną tak niechlujnie po prostu przeniosę do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...