Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Chciał bym zaproponować aby dodać takie coś jak asysta, która pojawiał by się tak jak HS na środku ekranu.

Wydaje mi się że było by to fajne, ponieważ znajdzie się taka osoba, która miała taką sytuację, która polegał na tym że strzela się z kimś dość długo a podlatuje Ci naglę osoba i trach na 1 kulkę go zabija :) i ty za niego expa nie dostajesz :).

Przemyślcie tą propozycję :) Administracja jak i Gracze serwera :) Pozdrowionka Farcik :):):) .

P.S  Poprawcie tego karabiniera miał mieć zmniejszone DMG a nadal ma 20... :) 

Edited by GramNaFarc
  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...