GramNaFarc Posted October 4, 2017 #475194 Posted October 4, 2017 (edited) Chciał bym zaproponować aby dodać takie coś jak asysta, która pojawiał by się tak jak HS na środku ekranu. Wydaje mi się że było by to fajne, ponieważ znajdzie się taka osoba, która miała taką sytuację, która polegał na tym że strzela się z kimś dość długo a podlatuje Ci naglę osoba i trach na 1 kulkę go zabija i ty za niego expa nie dostajesz :). Przemyślcie tą propozycję Administracja jak i Gracze serwera Pozdrowionka Farcik . P.S Poprawcie tego karabiniera miał mieć zmniejszone DMG a nadal ma 20... Edited October 4, 2017 by GramNaFarc
Ferb Posted October 6, 2017 #475470 Posted October 6, 2017 Nawet ciekawa propozycja ale tez mażna dodać np long shot
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
1
1
Popular Days
Oct 4
1
Oct 6
1
Top Posters In This Topic
GramNaFarc 1 post
Ferb 1 post
Popular Days
Oct 4 2017
1 post
Oct 6 2017
1 post