Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick: Plosze
Wiek: 12
Doświadczenie : Zerowa ale szybko sie uczę :)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5
Staż w CS-sie: 3 lata
Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Zależy mi na waszej serwerowni i bardzo ją lubię :D i chciałbym przyłożyć cegiełkę w jej tworzeniu :3


Czas jaki dziennie poświęcam na csa: ok 2-3 godzin o ile nie jestem poza domem 


Kontakt: Fb/Steam/Skype/Ts

Mam Mikrofon

GameTracker: https://cache.gametracker.com/player/Plosze/80.72.40.110:27027/ 

GT mi spadł bo nie mam czasu aktualnie na gre ...  to sie nadrobi :P 

Dlaczego nie gram? Remont całego mieszkania plus przeniosłęm sie do nowej szkoly i raczej staram nie na poczatku dostawac dobre oceny wiec sie raczej ucze ale to minie xD

Co do poprzedniego podania został od odrzucony z powodu kultury, faktycznie wtedy mialem z nia problemy ale to sie zmienilo... mozna to zobaczyc po logach :33

 

Edited by Plosze
Posted

watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...