exe95 Posted October 8, 2017 #475703 Posted October 8, 2017 Twój nick podczas gry: .exe Godzina, data zdarzenia: 15:15 08.10.17 Mapa: dd2 STEAM_ID / IP:STEAM_0:0:41947095 Uzasadnienie: Zostałem zbanowany za vac bana którego mam tylko na csgo, uważam, że ban jest bezzasadny
RYBSON Posted October 8, 2017 #475704 Posted October 8, 2017 (edited) Na naszej sieci nie można grać z Vac-iem na żadnym cs. Jeżeli chcesz nadal grać na naszych serwerach zapraszamy do wykonania 100 reklam dla naszej sieci bądź wykupienia ub. Edited October 8, 2017 by RYBSON KillFromNOOB 1
RYBSON Posted October 8, 2017 #475705 Posted October 8, 2017 Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona. Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
Popular Days
Oct 8
3
Top Posters In This Topic
RYBSON 2 posts
exe95 1 post
Popular Days
Oct 8 2017
3 posts
Popular Posts
RYBSON
Na naszej sieci nie można grać z Vac-iem na żadnym cs. Jeżeli chcesz nadal grać na naszych serwerach zapraszamy do wykonania 100 reklam dla naszej sieci bądź wykupienia ub.
Posted Images