Skocz do zawartości
KroniXXX

[ODRZUCONE]A moze tak KroniXXX?

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick: KroniXXX
Wiek:18
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem wielokrotnie adminem na rożnych rodzaju  typu ffa'/cod/jailbreak/surf czy deathrun  oraz posiadałem własną serwerownie w miare sensownie rozwiniętą
Znajomość AMXX (W skali 1-10):8
Staż w CS-sie:  Jakies 6/7 lat
Steam / NonSteam:Steam
Dlaczego Ty:Ponieważ gram często rano  czy popołudniu gdzie mozna powiedziec sedlisko haxów jest największe i nawet sie z tym specjalnie nie kryją więc chciałbym dołozyc swoje przysłowiowe 5 groszy by jakos temu zaradzić  wiem ze moje gt nie wygląda zbyt pięknie  ale szlifuje jak sie da
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: To zalezy róznie to bywa  nie jestem w stanie określić dokładnosci  ale tak z 3-5 godzin
Kontakt: STEAM_0:0:89568631
Link do GameTracker'a:  https://cache.gametracker.com/player/KroniXXX/80.72.40.110:27008/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na razie na nie z powodów :

Od niedawna grasz 

Nie znam Cie i nie mogę powiedzieć czy jesteś bezkonfliktowy, kulturalny 

Wybacz więcej w stanie nie jestem nic powiedzieć dobrego/złego  na Twój temat łączy to się z tym że od niedawna grasz także pograj jeszcze trochę daj się poznać i dopiero złóż podanie na admina

Zapraszam do przeczytania regulaminu serwera 

 

Edytowane przez Cannabisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie napisane zupełnie za wcześnie, pograj dłużej i daj się poznać każdemu. Najwcześniej widzimy się za 2 tygodnie od napisania podania. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...