Skocz do zawartości
GramNaFarc

[ODRZUCONE]Podszywka....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciał bym prosić o UB :) ze wzglendu że dostałem perma za podszywke .... 

A sytuacja wyglądała następująco, grałem sobie na mapa de_zima jak dobrze pamiętam i wyszło tak że musiałem jechać na chwilę do sklepu a był u mnie sąsiad PifPAG :) i pozwoliłem mu postrzelać...

Nie wiedziałem że strzeli mu do głowy zmienić nick .... 

I moja prośbę kieruje do tego iż tostał bana nick pifpag jako podszywkę GramNaFarcie czy jako GramNaFarcie poszył się pod PifPAG ??? 

Jeśli jest to pierwsza sytuacja proszę usunąć bana z mojego ip ....  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to krótko i na temacik...

Sądzę ze tłumaczenie ze byłeś w sklepie nic nie zmienia z racji ze nie ma jak sprawdzić czy byleś tam czy tez nie. Grał/eś na nicku pifpag. Myślę ze tak czy tak nawet jeżeli byłeś w tym sklepie, nie powinieneś dawać grać graczowi który jest zbanowany permanentnie...

Dziękuje za uwagę, tyle z mojej strony. Mam nadzieję ze się już pożegnamy mój ulubiony graczu, piona!  :)  

 

P.S ban z zmienionego nicku bo gdyby od zobaczył ze wchodzę pewnie by uciekł.

20171015195712_1.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dowodów nie trzeba było w sumie, bo skoro sam się przyznałeś, że zbanowany gracz grał na swoim nicku na twoim Steam'ie. Bezzi w którymś odwołaniu z podobnego powodu pisał wam, że za takie coś jest perm no i się doczekaliście. Jeżeli nadal chcesz grać na naszej sieci zapraszam do wykonania 100 reklam bądź wykupienia UB..

A Tobie @Vix33nek! dziękuje za czujność. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...