Skocz do zawartości
|^_*|Ogorek|*_^|

[ODRZUCONE]Podanie na UBTeam

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Przemysław

Wiek:17 za 1 tydzień 18

Data rejestracji na forum chyba 1 tydzień

Czas spędzany na forum: tak z 2-4h dziennie 

Znajomość AMX (1/10):7/10

Czy miałeś kiedykolwiek admina: Tak 2 razy miałem admina

Czy byłem banowany na serwerze i na forum: Tak 2 razy ( Żałuję że byłem banowany należało mi się i serdecznie za to przepraszam ale bany były na SERWERZE Cod 400 nie na forum)

Steam/NonSteam: niestety NonSteam

Kontakt FB,Skype

Dlaczego Ty ?: Chciałbym popróbować funkcji UBTeam Szczerze się przyznaje że jest dla mnie wzorem FunnyPuma Pozdrawiam cie FunnyPuma.Rozpozjane Ludzi którzy oszukują i używają AIM'a i WH.Gdy bym został przyjęty na tą funkcję nie dopuścił bym do STRASZNYCH rzeczy wyrządzonych przez cheaterów. Czas jaki spędzam w weekendy Jest podany nie w dni szkolne i maturalne.Szczerzę się mówię że Z (j.Polski) nie byłem najlepszy Ocena z tego przedmiotu 4. Jestem opanowany i kulturalny pomagam rozwiązywać konflikty.

Staż jako admin: Tak 7 miesięcy

Coś od siebie: Mam na imię Przemysław Kasza mam 17 lat za tydzień urodziny Obsługiwałem panel admina 2 razy i mówię szczerze że nie lubię ludzi którzy czitują. Mam nadzieje że przydam się Na waszym Forum i Serwerze Cod 400.Jeśli się nie przydam To nic.Najwyżej próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...