Skocz do zawartości
ByQ-

[ZAMKNIĘTY]Skarga na admina livio

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 21.10.2017
Nick admina: Livio
Dowody: polowe serwera
Świadkowie: kartofelki i reszta
Uzasadnienie proszę o ukaranie owego admina, bo spamie mu na u@, ze gracz o nicku dupadupadupa... rzuca każdemu flesze na pysk a on zamiast wywalić tego gracza wywala mnie i do tego spamu na czacie czy ochłonąłem, nie wiem czy to był jego znajomy ale takie zachowanie jest niedopuszczalne. Jestem zażenowany podejściem admina, dla mnie jest to dziecko ktore noe dorosło do pełnienia tej funkcji i odechciało mi sie grać na waszej sieci przez tegoż typa który zlewa wszystko co pisze sie mu na czacie, dodam ze nie tylko ja zgłaszałem te flesze a admin w najlepsze soboe gra zamiast pilnowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja sie wypowiem jeszcze tylko za chwile i edytuje ten post :)

 

po pierwsze ogarnij slownictwo kierowane w moją stronę na forum jak i na serwerze jak widać kick to bylo za malo byś ochłonął 

A już wyjaśniam jak bylo na prawdę podczas tamtego dnia:)

Jak co dzień wchodzę na serwer postrzelać sobie na mapie ODD2, ta sytuacja byla 2-3 minuty przed tym jak wbilem na serwer wiec skad moglem wierzyc na slowo ze ktos kogos obraza i oslepia innych graczy no ale cóż chyba powinienem być wróżką, mniejsza. Zaczynam gre na serwerze, wówczas ktoś zaczyna pisać na u@ obelgi i inne nieładne slowka  w strone gracza o nicku dupadupadupadupa,  i placzę że rzuca flesze itp itp. Dobra wchodze do tej drużyny gdzie był owy dupadupadupadupa, i rozpoczynam gre w tej druzynie bylo to chyba CT jak pamiętam. Podczas gry nie zauwazylem zadnego nie sportowego zachowania od gracza dupadupadupadupa nie rzucal fleszy do graczy ze swojej druzyny, mało tego nie obrazal graczy

zadnych ani nic normalnie sie zachowywal itp. Tylko slyszalem od innych graczy oraz od gracza ktory złożył skrage na mnie obrazy w jego strone czyli dupadupadupadupa, więc wtedy postanowlem jako że jestem adminem ktory banuje wszystkich czy to kolezy czy zwykli gracze traktować równo każdego, zacząłem wyrzuc nieodpowiednich graczy z serwera wtedy jeden z graczy sie oburzyl(czyt.) @ByQ- i zaczął rzucać na u@ obelgi w moja strone czemu nie banuje kolegi dupadupadupadupa wiec powiedzialem na mikrofonie chyba, że nie widzialem zadnej negatywnej sytuacji od gracza dupa. I na koniec gracz ByQ napisal na u@ cyttuje- ze jestem zlym adminem i idze napisac skarge niech mi zabieraja admina.

Koniec, tak było..

Pozdrawiam czyli ten Najgorszy admin Livio...

Edytowane przez Livio ™
edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W logi patrzyłam, ale w zasadzie nic ciekawego nie zobaczyłam. Na serwerze było dwóch adminów, z logów wynika, że livio patrzył, ale nie widział, by coś było nie tak.

Poza tym brak dowodów = skarga zostanie odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...