Skocz do zawartości
Psycholog banan

Mapy

Rekomendowane odpowiedzi

aim map się nie może przyjąć na cs go ze względu na drop. Drop głównie jest otrzymywany z podłożenia paki, celów a tego tam nie ma.

Cs go train wątpię że będą ludzie grali, szybko się znudzi.

Mirage i aztec są z tego co pamiętam @SUNN. ? 

css_cble z tego co pamiętam crashowała mapa, nie wiem jak się teraz przyjmie na nowym silniku cs go mod. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


23 minuty temu, Ogonowy banan napisał:

overpass był 2 mapy przed chwilą i działał normalnie

Bo to nie jest tak że on w ogóle nie działa. 2-3 razy go zagracie a potem będziecie biegali i szukali kogoś z administracji "człowiek pomusz bo serwer leży" ;)

css_dust nie jest zły, na innych go modach go grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na razie już kilka razy był i bez problemów było ;) port można też wywalić, bo tego się nigdy nie gra

Iiii w wyborze map admina nie ma do wyboru ani azteca ani overpassa, tak tylko mówię byś dodał :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 15.11.2017 o 16:13, Mlodaa z m4 napisał:

na razie już kilka razy był i bez problemów było ;) port można też wywalić, bo tego się nigdy nie gra

Iiii w wyborze map admina nie ma do wyboru ani azteca ani overpassa, tak tylko mówię byś dodał :) 

 

@LOLSON nie dodawaj tylko do mapcycle.txt bo to jest dla graczy, dopisz też w maps.ini bo to jest dla admina a z tego co wiem jest od razu w głównym 1.6 w ftp jak wchodzisz, tak do pomocy. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam pytanko. Czemu jak jest pora na wybieranie następnej mapy, prawie w ogóle nie ma tych nowych? Da się to jakoś zmienić? ;)

I druga sprawa, wciąż przenosi adminów na spect po tym jak zginą... Można naprawić ten błąd? 

Pozdrawiam ;p

@Ania ;) @LOLSON @Inte Tillgänglig Danke:* :)

Edytowane przez Mlodaa z m4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...