Skocz do zawartości
BonKot92

[ZAMKNIĘTY]Dpi w cs 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z nowa myszka. Gralem w cs na sensitivity 2.0 przy DPI myszki 1000. Postanowilem kupic cos lepszego, sprzedawca dal mi dokladniejsza myszka ktora ma 6000 DPI wiec powinna byc 6x bardziej precyzyjna(tak mi powiedzieli w sklepie).

Jednak w cs celownik lata mi na wszystkie strony przy najmniejszym ruchu i nie daje rady grać . Czy to problem z myszka czy jakies ustawienia? Dodam ze jak zmniejsze lekko dpi to jakby lepiej bylo ale ja wole precyzje czyli stawiam na maksymalne dpi. Bo dokladnosc w cs to podstawa.

Edytowane przez BonKot92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

22 minuty temu, BonKot92 napisał:

Czy to problem z myszka czy jakies ustawienia?

Wcześniej miałeś sens 2.0 i 1000 DPI, w kalkulatorze DPI sobie wpisz nowe ustawienia i samo Ci policzy. Inne DPI na starych ustawieniach na pewno nie będzie działało poprawnie. Teraz musisz skonfigurować sobie myszkę i się przyzwyczajać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki za pomoc, ustawilem 0.3 w cs i jest w miare dobrze. Pro gracze ustawiaja w myszce i cs na max wiec chcialem troche sie wzorowac...

Moze ktos poleci najlepsze ustaswienia DPI do sensa w cs 1.6?

W sumie w dla każdego pewnie to sprawa indywidualna ale warto wiedzieć mniej więcej jak inni graja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj dzieci, dzieci...

Dpi jest najwazniejsze w cs bo bez tego nie masz w ogole jak trafic bo przykladowo przy dpi 1000 masz 1000 receptorow wykrywajacych ruch myszki wiec oczywice ze trzeba ustawiac jak najwiecej najlepiej 16 000 bo najdokladniej wtedy wyrywa. Np przy 100 dpi myszka wykrywa ruch i go rejestruje co 1cm wiec sobie wyobraz gre na takiej dokladnosci.

Pro gracze ustawiaja zasze najwieksze DPI i SENS w cs grajac na 16k dpi i 20 sens w cs, do tego maja 300-400 fps(bez tego nie ugrasz)

Dlatego sa tak czesto banowani bo przy takiej dokladnosci celownik skacze jak na sprezynie i wyglada to jak aim.

Pograjcie sobie na roznych serwerach i zobaczcie pro graczy m-h takich jak  @5g_kolos @Bezzi  @Idealna Bania

 

Edytowane przez TacoProGamer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


20 minut temu, TacoProGamer napisał:

Oj dzieci, dzieci...

Dpi jest najwazniejsze w cs bo bez tego nie masz w ogole jak trafic bo przykladowo przy dpi 1000 masz 1000 receptorow wykrywajacych ruch myszki wiec oczywice ze trzeba ustawiac jak najwiecej najlepiej 16 000 bo najdokladniej wtedy wyrywa. Np przy 100 dpi myszka wykrywa ruch i go rejestruje co 1cm wiec sobie wyobraz gre na takiej dokladnosci.

Pro gracze ustawiaja zasze najwieksze DPI i SENS w cs grajac na 16k dpi i 20 sens w cs, do tego maja 300-400 fps(bez tego nie ugrasz)

Dlatego sa tak czesto banowani bo przy takiej dokladnosci celownik skacze jak na sprezynie i wyglada to jak aim.

Pograjcie sobie na roznych serwerach i zobaczcie pro graczy m-h takich jak  @5g_kolos @Idealna Bania @Bezzi

 

prowo? xD 

DPI to po prostu czułość myszy, tak jak sens. Ustaw sobie 1k (po przypuszczam że w takiej myszcze możesz) DPI i sens 2.0 (tak jak miales wczesniej) i zobacz czy bedzie roznica w "dokladnosci" xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zapomnialem dodać że mówie o myszce laserowej nie optyku ani kulkowej

Wiec klqs nie masz ty mowisz o innym rodzaju muszki proponuje poczytac trosze :)

Idealna Bania roszumie zart. Na takiej czulosci bys nawet z respa nie wyszedl bo nie da sie wtedy nawet skrecac kamera

A pro graczy podalem ale moze sa wyjatki wiec autorze polaz po serwach i popatrz na innych

Edytowane przez TacoProGamer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Troszke zamieszania powstalo ale to po prostu niewiedza drodzy koledzy :)

Myszki optyczne są o wiele bardziej czułe niż laserowe stad moga wynikac roznice. Ogolnie gram w cs 15 lat i parametry jakie podal Idealna Bania nie wydaja sie prawdopodoble - ale klocil sie nie bede - moze ma jaka inna myszke albo zle popatrzyl i ma 8k dpi albo zwykly fake

Polecam poczytac, potestowac i wtedy dojdziecie do wniosku ze im wieksze dpi to lepiej idzie. Ale to tylko moje 15 lat oobserwacji, konsultacje z expertami od sprzetu i najlepszymi na swiecie graczami z usa, uk i szwecji wiec co ja tam wiem.

BonKot92  - polecam ci zwiekaszac dpi o 1000 co dzien zeby latwo sie przestawic po tygodniu wyniki 100:5(ja nawet 200 wbijam :D) beda dla ciebie norma przy dobrm ustawieniu dpi

Dostasuj sobie tez Dpi do fps w cs, pierwsza cyfra z fps + dpi to SENS w grze np. 6000 DPI i 400 fps to SENS w cs 10.

Poobserwuj jeszcze innych graczy jak Kolos, KartoFelek, Ripton, Bezzi przy nich ta regula sie sprawdza. Pamietaj ze Dpi to w cs podstawa dlatego producenci myszek scigaja sie zeby dac go jak najwiecej obecnie 16k to standart.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...