Skocz do zawartości
wódzitsu

[POZYTYWNE]ub

Rekomendowane odpowiedzi

nick;XeNoX

steam id; STEAM_0:4:463120075  ;
 

ban za; oszustwo okey ale w regulaminie nie ma ze admin odpowiada za wymiane nie uciekaleem od bana nie moja wina ze mam zepsuta łado od lapka i sie wylacza czasami sam;i na serwerze nie da sie bugowac skinow 

data bana; 12.11.2017-23.04.44

 

zbanowany przez przywitaj sie z psychopata

na serwerze
  |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿| CS:GO#4 v4|ONLY DD2|RESET|KONTRAKTY|STATTRAK|RYNEK| Multi-Head.pl ^ 1shot1kill

 

   obiecuje poprawe i juz nie bede oszukiwal

Edytowane przez wódzitsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://multi-head.pl/topic/88015-pozytywneban-za-nic/?tab=comments#comment-479170

"Posprzątałem bałagan" jak to napisano w ostatnim poście

Wiedziałeś, że Cię zbanuje i tylko gdy wszedłeś i zobaczyłeś mnie to od razu znikłeś. Dorwałem Cię dzisiaj, i gdy wklepałem Ci bana bo miarka się przebrała to chciałeś szybko wybrnąć z tego pisząc bym niby przysłał oszukanego to mu oddasz by tylko bana nie dostać. Lecz dałem go bo było coś początkowo mówione na serwerze,  jak i kończąc na forum.


(Spectator) XeNoX :  psychgo
(Spectator) XeNoX :  psycho
'XeNoX' dostal bana na zawsze.
 Powod: 'kolejne oszustwo, ucieczka od bana, bugowanie skinow.'

XeNoX has left the game
(Spectator) XeNoX :  pow oli zeby wbila

Przywitaj sie z Psychopata is joining the Counter-Terrorist force
[AMXBans] 'XeNoX' dostal bana na zawsze.

 

Po dostaniu ub z tego poprzedniego bana śmiałeś się, że można oszukiwać bo ban jest niby na jakiś czas a i tak dostałeś ub po napisaniu posta. Chcesz pokazać tym, że oszukiwać można. Ale nie tuta :) dobro serwera przez to na tym cierpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, asd123sad napisał:

http://multi-head.pl/topic/88015-pozytywneban-za-nic/?tab=comments#comment-479170

"Posprzątałem bałagan" jak to napisano w ostatnim poście

Wiedziałeś, że Cię zbanuje i tylko gdy wszedłeś i zobaczyłeś mnie to od razu znikłeś. Dorwałem Cię dzisiaj, i gdy wklepałem Ci bana bo miarka się przebrała to chciałeś szybko wybrnąć z tego pisząc bym niby przysłał oszukanego to mu oddasz by tylko bana nie dostać. Lecz dałem go bo było coś początkowo mówione na serwerze,  jak i kończąc na forum.


(Spectator) XeNoX :  psychgo
(Spectator) XeNoX :  psycho
'XeNoX' dostal bana na zawsze.
 Powod: 'kolejne oszustwo, ucieczka od bana, bugowanie skinow.'

XeNoX has left the game
(Spectator) XeNoX :  pow oli zeby wbila

Przywitaj sie z Psychopata is joining the Counter-Terrorist force
[AMXBans] 'XeNoX' dostal bana na zawsze.

 

Po dostaniu ub z tego poprzedniego bana śmiałeś się, że można oszukiwać bo ban jest niby na jakiś czas a i tak dostałeś ub po napisaniu posta. Chcesz pokazać tym, że oszukiwać można. Ale nie tuta :) dobro serwera przez to na tym cierpi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, asd123sad napisał:


przepraszam ale nie smialem sie i gdy ktos pisal ze chce bugowac skiny to mowilem ze nie wolno okey chcialem uniknac bana poniewaz polecam ten serw kolega np g2  shox zaczol grac na tym serwie mialem oli oddac juz dawno kose ale nie wbijala zrozumialem ze oszustwo jest nie oplacalne wiec chcialbym dostac ub  albo dostac mniejszego bana a nie perma
 

i jezeli byl inny admin to nic mi nie pisal btw pisalem ze mi sie ladowarka wylacza okey zrozumialem wszystko wiec prosze o ub wydalem na ten serwer okolo 100 zl wiec nie chcialbym tak skonczyc ....

 

 

 

 

Edytowane przez wódzitsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@asd123sad dałeś perma za unikanie bana, bugowanie skinów i oszustwa, a Twoje dowody to same słowa, które nijak mają sie całej sprawy. 

Oszustwa - wymiana skinów odywa sie na własną odpowiedzialność. Administracja za to nie odpowiada. 

Unikanie bana -  brak dowodów, napisałeś tylko, że gracz uciekł jak chcialeś mu dać bana. Dodam, że na tę chwile jest nieprawidłowy.

Bugowanie skinów - brak dowodów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cytuj

Słowa SUNN'a

Gracz otrzymuje UB ale: @wódzitsu - to, że administracja nie odpowiada za wymiany skinów, kluczy itp. nie znaczy, że jesteś zupełnie bezkarny. Taki proceder może mieć bardzo negatywny wpływ na serwer i atmosferę na nim, więc w pewnym momencie nie będziemy mieli innego wyjścia niż "posprzątanie" bałaganu.

oszustwa - To powinno starczyć, jeśli nie to znaczy, że ja nawet jako admin mogę oszukiwać ludzi bo nie ma tego w regulaminie.. 

Unikanie bana - mogę podać demko.. gram widzi mnie i wychodzi. Nie mam mnie gra. 

Bugowanie skinów - Teraz mówi, że się nie da. W logach jest rozmowa jak gracz się pyta czy XenoX nauczy go bugować skiny. Oczywiście, że byłem na serwie więc napisał, że za to jest ban. Po tym można już stwierdzić, że coś nie ten.. nie da się bugować ale można dostać za to. Po za tym gracze mówią, że ciągle to robi. Proszę Cię.. ale nie gram tutaj tydzień by nie wiedzieć kto jak się zachowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17 minut temu, asd123sad napisał:

oszustwa - To powinno starczyć, jeśli nie to znaczy, że ja nawet jako admin mogę oszukiwać ludzi bo nie ma tego w regulaminie.. 

Nie ma tego w regulaminie nie bez powodu, każda wymiana jest wykonywana za potwierdzeniem przez drugiego gracza, jeśli zaufa robi wymiane. Jest to tylko i wyłącznie jego decyzja czy sie zgadza, administracja nie jest po to aby pilnować decyzji danej osoby. Wina spada na tego co zgodził się na wymiane z domniemanym oszustem. 

Oczywiście możesz napisać propozycję, aby coś zacząć działać w tym kierunku.

21 minut temu, asd123sad napisał:

Unikanie bana - mogę podać demko.. gram widzi mnie i wychodzi. Nie mam mnie gra.

Skoro go straszysz banem to ucieka, proste i logiczne.

 

23 minuty temu, asd123sad napisał:

Bugowanie skinów - Teraz mówi, że się nie da. W logach jest rozmowa jak gracz się pyta czy XenoX nauczy go bugować skiny. Oczywiście, że byłem na serwie więc napisał, że za to jest ban. Po tym można już stwierdzić, że coś nie ten.. nie da się bugować ale można dostać za to. Po za tym gracze mówią, że ciągle to robi. Proszę Cię.. ale nie gram tutaj tydzień by nie wiedzieć kto jak się zachowuje.

To żaden dowód udowodnij mi to i perm zostanie. Możesz grać i 2 lata co to zmienia skoro banujesz poza regulamin. 

Podsumowując - dobrze, że przytoczyłeś temat gdzie Sunn sie wypowiedział, ale nijak to sie ma do całości, ponieważ tutaj nie ma jednego najważniejszego, mianowicie dowodów. 

Nie mogę nic innego zrobić jak dać UB, zbierzesz dowody wtedy działaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...