Jump to content
Salen.

[ZAAKCEPTOWANE]Salenowski

Recommended Posts

Nick: Salen.
Wiek: 23
Doświadczenie (w byciu adminem): od początku istnienia do rozpadu sieci centrumskilla.eu (jakieś 4 lata) + około roku na mpgs.
Znajomość AMXX (W skali 1-10):5-6
Staż w CS-sie: Steam(7lat) + około 2-3 ns
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Od dłuższego czasu gram na tym serwerze rzadko widać tam admina jeśli chodzi o cziterów to też. Ale jednak raz na jakiś czasu trafia się gracz łamiący regulamin i psujący zabawę innym graczom. Z  racji stażu w cs'ie mam dobre oko co do osób próbujących oszukiwać i psuć zabawę innym, wróciłem do cs'a po małej przerwie i chciałbym swą osobą pomóc utrzymać porządek na serwerze. Tak wiem że konto założone pod podanie fakt dziś po grze z aimerem nie wytrzymałem i postanowiłem napisać to podanie ponieważ nie lubię bezczynnie patrzeć gdy jedna osoba przeszkadza w grze 20. Forum raczej nie jest moja mocną stroną wchodzę sprawdzam SS i to tyle, wolę być bardziej aktywny na serwerze.

Pozdrawiam Salen.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Ciężko stwierdzić nieraz wcale czasem jak nou lajf siedzę cały dzień :D.
Kontakt: Steam
Link do GameTracker'a:  https://cache.gametracker.com/player/Salen./80.72.40.110:27026/

Edited by Salen.
Link to comment
Share on other sites


@SUNN. 7h w tygodniu to nie jest jakiś duży problem dla mnie. Tak jak pisałem wcześniej raz mnie nie ma wcale przez dzień a na drugi siedzę 5 h przed kompem, więc nie widzę większego problemu. Wiadomo dłuższe nieobecności się zdarzają w końcu to tylko gra, będę się starał o nich informować, zresztą w tych czasach nawet jak wypada jakiś spontan zawsze można dać znać z komóry :)

Link to comment
Share on other sites


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...