Skocz do zawartości
Astro123

[ZAMKNIĘTY]Czarna - skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Godz 20:20 HLTV dziala

23 Grudnia 2017 czyli dzis

 

Prosze o sprawdzenie logow z dnia 23 grudnia godzina 20:20 -20:30  gdzie pisalem do admina nick Czarna o sprawdzenie gracza podejrzewalem go o WH posniej widzialem AIM pisalem 3 krotnie za co zostalem wyrzuczony KICK  za drugim razem admin nick Czarna napisal na say "z moze jeszcze SH" za trzecim razem dostalem kick

 

Czy tak zachowuje sie dojrzaly admin serwera czy nawed opiekun ? 

 

Admin Czarna to admin z depresja lub zespolem PMS z moze ma okres jak pisza o niej inni gracze tylko czemu dziennie ? Nie wnikam z jakich powodow ma zly humor ale zeby dziennie. dostalem bana jak admin Czarna twierdzi za obraze czy cos innego ban byl na 3 dni nie chcialem tutaj zakladac konta , ale dzis juz nie wytrzymalem tych jej humorkow.  Domyslam sie ze nie pozwala na pisanie z graczami bo nikt  znia nie chce pisac ani tez jej podrywac w sumie sie nie dziwnie do tego trzeba byc kobieta albo przynajmniej miec cycki a nie tam jakies groszki.

 

Wiec czekam na logi i wypowiedz admina czarna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zostałeś kicknięty za niepotrzebne spamowanie na u@, Czarna tak napisała, bo prawdopodobnie według jej gracz był czysty.

Musiałeś być bardzo wulgarny aby dostać bana na 3dni.

PS. Nie obrażaj Czarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze kolego takie teksty sobie zostaw dla koleżanek z gimnazjum. Po 2 to co Ty myślisz, że tylko ja mam admina? Był Meduza, Brylu, Tom  więc czemu skarga akurat na mnie? :)  Zgłosiłeś wh, odpisaliśmy, że czysty. Bił Cie więc za chwile wymyśliłeś aima. Wiesz w ogóle jak to wygląda? ;) Kicka dostałeś za brak kultury na u@. Napisałam, że może jeszcze sh i miałam dopisywać, że CZYSTY ale wypaliłeś tym ---> http://www54.zippyshare.com/v/UiSLIgGm/file.html  więc wyleciałeś szybciej niż napisałam. Dla nas żadnego aima nie ma a jeśli Ty masz jakieś wątpliwości to zapraszam z rozpisanym demkiem do działu UBT

PS. Nie chciej żebyśmy sprawdzali logi bo jeszcze Ci się przypadkiem za kulturę ban na tydzień uzbiera ;)

Edytowane przez ~Czarna~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Nie tylko Czarna istnieje a tym serwerze z uprawieniami administratora

2. Nie robimy po milion ss jednej osobie gdyż jest to bezsensowne? wstawia  gra dalej tak czy siak nie będę robił ss ani żaden z adminów żeby zaspokoić twoje pragnienie tym bardziej ze gracz był czysty i cie bił

3 Za Spam na u@ są kicki to normalne bądź za brak kultury na nim

4 myślę że inteligenty i rozumny człowiek rozumie za pierwszym razem ale chyba się myliłem

Generalnie skarga jest bardzo śmieszna jak dla mnie od ręki powinna być zamknięta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wlasnie o tym mowie staszysz inaczej nie umiesz nie umeisz rozmawiac z ludzmi tylko staszysz myslac ze w ten sposub bedziesz fajniejsza i moze cie polubia a prawda jest taka ze zgarszasz tym samym do siebie ludzi. wystarczy wejsc na serwer nie ma Czarnej jest fajna atmosfera wbija czarna juz nie wolno rozmawiac pisac itp bo od razu ban kick. Wiec po co jest say ? usuncie go wogole dajcie czarnej Head Admina albo zrobcie ja wlascicielem. 

 

Czarna bylem adminem 6 lat teraz prawdze 1 os dzialalnosc gos. i jedynie czego chce to pograc w spokoju Podam regon jak bedziesz chciala i z gimbaza mi tu nie wyjezdzaj za moich czasowe nie bylo gimby wiec nie wiem o czym mowa.  gram na weekend tylko wieczornych porach i tylko przez zime od marca do listopada mnie nie ma. teraz przez swieta chce spokojnie pograc bez nerwowek i zbednego straszenia tupu "napisz cos jeszcze i lecisz" a takich ludzi jak wild co wchodza w tylek bez wazeliny nie lubie.

Wiadomo kazdy ma lepszy dzien lub gorszy czasem ktos wypije sobie piwko jak np ja i ma lekki humorek wiec przychodzi tutaj sie odprezyc wyluzowac itp trzeba to zrozumiec a ty wprowadzasz taka zla atmosferre na serwerze ze czasem nie idzie wytrzymac nerwowo.

 

Co do skargi napisalem ja wszedlem i juz goscia nie bylo trwalo to 7 min wiec nie wiem czy dostal bana czy nie. ale kicka dostalem od ciebie bana tez wiec nie sciemniaj wiec ze amsz do mnie uprzedzenie jak i do wiekszosci ludzi. Ale wybaczam ci to wiem jak to jest byc samej nie kochanej tez kiedys bylem sam. Wes sie czarna czasem wyrwij z tego kompa idz do ludzi poznaj kogos zakochaj sie  mowie ci swiat nie jest taki zly sprubuj nie zamykaj sie na niego.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


43 minuty temu, Astro123 napisał:

Prosze o sprawdzenie logow z dnia 23 grudnia godzina 20:20 -20:30

A Twoje dowody gdzie? Logi są bezlitosne ale dla Ciebie:

    Line 5988: L 12/23/2017 - 20:22:39: [adminchat.amxx] Chat: "Astro<1950><STEAM_0:0:34238366><>" chat "DISOWVSKI HAX WH"
    Line 5991: L 12/23/2017 - 20:23:07: [adminchat.amxx] Chat: "Astro<1950><STEAM_0:0:34238366><>" chat "CZARNA DISOWVKIHAX AIM"
    Line 5992: L 12/23/2017 - 20:23:16: [adminchat.amxx] Chat: "~Czarna~<2013><STEAM_0:1:30551644><>" tsay "sh tez?"
    Line 5993: L 12/23/2017 - 20:23:27: [adminchat.amxx] Chat: "Astro<1950><STEAM_0:0:34238366><>" chat "LOOK HUJA A NIE PIERDOLISZ"

43 minuty temu, Astro123 napisał:

Admin Czarna to admin z depresja lub zespolem PMS z moze ma okres jak pisza o niej inni gracze tylko czemu dziennie ? Nie wnikam z jakich powodow ma zly humor ale zeby dziennie. dostalem bana jak admin Czarna twierdzi za obraze czy cos innego ban byl na 3 dni nie chcialem tutaj zakladac konta , ale dzis juz nie wytrzymalem tych jej humorkow.  Domyslam sie ze nie pozwala na pisanie z graczami bo nikt  znia nie chce pisac ani tez jej podrywac w sumie sie nie dziwnie do tego trzeba byc kobieta albo przynajmniej miec cycki a nie tam jakies groszki.

Bez osobistych pocisków nie potrafisz? Ano nie...

14 minut temu, Astro123 napisał:

Wlasnie o tym mowie staszysz inaczej nie umiesz nie umeisz rozmawiac z ludzmi tylko staszysz

Straszy ale Ciebie i nie Czarna tylko większość adminów. Niemal każde upomnienie Twojej osoby napotyka się z oporem i pyskowaniem. Ile razy Cię prosiłem choćby o wyłączenie caps locka jak coś piszesz na czacie? 5? 20? No właśnie...

14 minut temu, Astro123 napisał:

wystarczy wejsc na serwer nie ma Czarnej jest fajna atmosfera wbija czarna juz nie wolno rozmawiac pisac itp bo od razu ban kick

Sęk w tym, że ta atmosfera najczęściej siada jak polecisz tymi swoimi tekstami i zagrywkami albo wykłócasz się z adminami.

14 minut temu, Astro123 napisał:

Czarna bylem adminem 6 lat

Jak na taki staż to masz strasznie ślepe zgłoszenia na u@. 

Przenoszę do działu skarg. Masz 24h na dostarczenie dowodów. Logi wystarczają ale co najwyżej do dodania Ci kolejnego już bana za kulturę i odzywki. Za bardzo nie wiem czego skarga dotyczy - tego że Cię wyrzucili za ten tekst na u@? Czy czego? Jedyne co w tym temacie napisałeś to całą masę osobistych pocisków w Czarną (czyli to samo co na serwerze robisz) i nic poza tym. Skargi w obecnej postaci nawet nie ma co rozważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś już mieliśmy podobnych cwaniaczków na sieci i słabo skończyli. Skargę zamykam zanim totalnie się zbłaźnisz.

Weź się w garść i ogarnij bo możesz skończyć przygodę z MH szybciej niż myślisz za takie groźby.

PS. Skarga oczywiście niesłuszna - kolejny przejaw Twojego szczeniackiego zachowania.

Pozdrawiam i na Twoim miejscu zacząłbym się pilnować na serwerze zwłaszcza kiedy ja na nim będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...