Skocz do zawartości
SKiLLu

[ZAMKNIĘTY]same haxy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: b

Godzina, data zdarzenia: 12:50

 Mapa: cs_dust2 css_mirageGO

 Serwer: cs go mod #3

Link do demka:http://www5.zippyshare.com/v/JA0UOBXr/file.html

#4 b STEAM_1:0:690916732  176.97.50.205  Nonsteam  

Gość grał na speed hack a inni go popierali w którymś momencie jest złapany jak biegł koło mnie to na pewno  nie były lagi bo powiedziałem no dawaj tego speed hack odpal i nagle biegał jak szalony :/

I WY GADACIE ŻE TU NIE GRAJĄ ODPAŁY TYP MIAŁ PONAD 500 ZABÓJSTW TO JA WIDZĘ JAK WY GRACIE NIBY FER :/ + Do tego ten gości mnie straszył że to ja się ośmieszę wstawiając demko na forum że admini tam nie grają itp. :/ #9 GRZYBEK STEAM_1:0:1173357124  5.172.233.191  Nonsteam TO ON 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 31.12.2017 o 11:13, SKiLLu napisał:

#6 Home | CSSetti.pl STEAM_0:4:460488437  83.31.184.159  Nonsteam

http://www91.zippyshare.com/v/jjDsms98/file.html

|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿| CS:GO#6 v4|RESET|KONTRAKTY|STATTRAK|RYNEK

TYLKO ON GRA NA INNYM NA 6 BO TO KOLEJNY JAKIŚ JEST I ON MIAŁ TAM PONAD 1000 ZABÓJSTW 

Zbanowany na serwerze przez Administratora.

 

W dniu 31.12.2017 o 11:09, SKiLLu napisał:

4 b STEAM_1:0:690916732  176.97.50.205  Nonsteam  

Zmarnowałem 15 minut na to demo tylko po to, aby oglądać sobie twoją grę. Ani  razu nie raczyłeś po zginięciu przekierować kamerę na podejrzanego gracza. Wytłumaczę Ci coś jeszcze raz. JEŻELI NAGRYWASZ DEMKO NA PODEJRZANEGO GRACZA TO WBIJ SOBIE NA TEGO SPECTA, WPISZ DO KONSOLI record  "nazwa demka" i ZACZNIJ NAGRYWAĆ GRĘ PODEJRZANEGO.

 

5 godzin temu, SKiLLu napisał:

MOŻE SIĘ KTOŚ ZAINTERESOWAĆ TYM BO TEN HOMO DALEJ TAM GRA ODPALONY DZIŚ GRAŁ NA WH CO TO k***a MA BYĆ A JA GRAM CZYSTO I DOSTAJE SSY POZDRO DO ch**a 

 

Patrząc na twoje zachowanie na serwerze i forum mogę wywnioskować to, że jesteś zbyt nerwowy. W twoim poprzednim zgłoszeniu zostałeś zbanowany za swoje szczeniackie zachowanie na serwerze. W dniu dzisiejszym również odpoczniesz od naszego serwera na 1 dzień. Myślę, że to twój ostatni taki występ, bo następnym razem  polecisz na tydzień i tyle będziesz miał ze swojej gry.

Żegnam ozięble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...