Skocz do zawartości
Mlodaa z m4

Nowości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam jakieś tam propozycje :)

1. Co wy na to by np.. po 2 pierwszych rundach losowa osoba dostawała vipa na mapę? :)

2. Co wy na to by były nagrody w postaci np kl dla 3 najlepszych osób na serwie na koniec mapy? Np 1 osoba -15kl, 2 osoba -12kl, 3 osoba -10kl? Albo np nw, case dla najlepszej osoby?

3. Blokada bs B gdy nie ma 5 ct? :)

4. Może by dodać możliwość podsadzania się? :)

5. Możliwość wymiany Stattracków na case? np 2000 ST - 3 losowe case? :)

Na razie tyle, przemyślcie, może by wraz z resetem dodać takie rzeczy :)

 

Edytowane przez Mlodaa z m4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.Jak dla mnie zbedne nie ma celu tego dodawac.

2.To jest bardzo dobra mysl tylko ze nie klucze w wlasnie case.Najlepsza osoba dostaje case plus 3 losowe.

3.Jezeli blokada bs gdy nie ma 5 ct to odrazu blokada awp gdy nie ma 5 ct bo grac na jeden bs gdy wszyscy maja awp sie po prostu nie da.

4.Czemu nie przydalo by sie :)

5.Tez bardzo dobra mysl stattracki sa bezuzyteczne a tak mozna by bylo jakos je wykorzystac.

Mysle ze fajne pomysly warto nad nimi pomyslec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Powiem fajny pomysł na zachętę 

2.Tez fajne ale Cs go jest obciążeny pluginy i i nie wiem czy dodatkowy taki obok skrzynek nie zaczął  by bugowac Cs go,  wiem że była podobna zasada i budowalo strasznie

3.blokada bs można ale do kolegi wyżej od razu ASP jest nie wykonalne po prostu. Mi się zdaje że zamiast  dawać kolejny plugin łatwiej napisać w regulaminie bo blokada nie działa na wszystkich mapach. 

4.no w sumie to przenikanie wkurza i czasem  na skrzynke fajnie kogoś posadzić,  ale się chyba na podwójny skok i to umożliwia? 

5. Nie wiem czy wgl. Jest taki plugin pewnie trzeba napisać,  ale to już nie moja kwestia. 

Ja tyle co wyjaśniłem  z dawnego  doświadczenie reszta to @aquax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najbardziej sensowną opcją z te go jest opcja nr 5. Stattracki są totalnie bezużyteczne. 

Ten Vip co mapkę, dobra opcja, jak i podsadzanie, tylko czy wtedy ludzie się nie będą blokować modelami? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...