Skocz do zawartości
inZanity

[ODRZUCONE]Podanie inzanity

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: zenith.inZanity*

Wiek:28
Doświadczenie (w byciu adminem): H@ i myślę, że to wystarczy, ofc samą rangę admina też miałem
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9- wszystko bez pisania pluginow
Staż w CS-sie: 2003 narodził sie elitarny gracz, jakim jestem ja
Steam / NonSteam:steam
Dlaczego Ty: Tu nikt nie składa podań na admina, a taka osoba jak ja, mogłaby zaszczycić wasze grono.Daje propozycje, kabluje graczy na u@, ciesze sie moze nie za wysoka kultura, ale jest na poziomie standardow, jestem bezkonfiktowy, ale czasami cos powiem ale jakies bzdury. Duzo ucze graczy na serwerze jak grac, taktyki, info, zgranie, wytlumaczenie na czym polega gra, sami dobrze wiecie, ze z moim doswiadczeniem jest od kogo sie uczyc.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: codziennie
Kontakt: steam
Link do GameTracker'a: Właśnie padł gt.. ale juz bylem widziany w sierpniu 2017r na serwerze a moze i nawet wczesniej, takze sporo gram tutaj ( rozne nicki ),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE !!!!!

Jeżeli miał bym rozwinąć temat dalej musiał bym napisać tu pracę doktorską na temat chorób psychicznych więc się powstrzymam. Już po samym podaniu widać o czym mówię. Jak dla mnie temat do zamknięcia z odrzuconym podaniem. Ludzie którzy grają na serwerze wiedzą o czym mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17 godzin temu, inZanity napisał:

jestem bezkonfiktowy

Nie jest to prawda i jest to powodem odrzucenia Twojego podania tzn. Twoje prowokacyjne zachowanie i konfliktowość. Pisałem Ci już kilka dni temu o tym - dopóki zachowujesz się jak zachowujesz, nie ma mowy o flagach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...