Skocz do zawartości
LLU Spalony

Podanie by [ LLU ] Spalony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, po raz kolejny chciałbym przedstawić wam swoją osobę do kandydatury na pozycje ADMINISTRATORA serwera.

 

Nick: [ LLU ] Spalony

Wiek: 23

Doświadczenie (w byciu adminem): Pełniłem funkcje na tutejszym serwerze, z ( powodu remontu domu / pracy ) brakowało mi czasu na obecność przy komputerze jak i na serwerze.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8 Piszę samodzielnie pluginy lecz nie znam w pełni calego jezyka, samouczek.

Staż w CS-sie: 8 Lat.

Steam / NonSteam: Platforma ONLY STEAM

Dlaczego Ty: Chciałbym pomóc naszej wspaniałej ADMINISTRACJI z racji tego, że dodatkowa pomoc się przyda, a od nadmiaru głowa nie boli :)

                      Sprawdziłem sie w roli administracyjnej i chcialbym Was prosic o danie mojej osobie  kolejnej szansy udowodnienia, że potrafię pomóc. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: do 3 - 6h   Gram różnie, wpadnę czasami rano.  po poludniu 16 i godziny wieczorne 20 - 00. 

Kontakt: Steam - Spalony666

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/[%20LLU%20]%20Spalony/80.72.43.106:27027/       

___________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście jestem na tak:

 

- wiek +

 

- steam +

 

- kultura- nigdy nie było problemów

 

- zgłasza na u@

 

Nie mogę wejść w gametrackera ale wiem że gra już długo więc całkowicie popiram.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...