Skocz do zawartości
Ripton

[ODRZUCONE]Znowu podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ripton

Wiek: 17

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji:  Podstawy jak najbardziej.

Posiadasz mikrofon?:  Jest.

Dlaczego właśnie Ty?: Jestem bardzo aktywną osobą, starającą się nie wdawać w konflikty.

Regulamin znam i na pewno dam sobie radę z tą rangą jak i tymi co mam.

Zawsze służę pomocą dla osób które chcą rangę, opis lub kanał, pisząc do moderatorów.

Staż na sieci: Powoli drugi rok dochodzi.

Co wprowadzisz na naszego Ts? Pomoc w organizacji różnego typu konkursów itp.

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Zdarzyło się za kulturę.

Edytowane przez Ripton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś pomocna osobą, kolejne podanko, także czasem ciebie poniesie. Jesteś jednym z najbardziej aktywnych osób na ts wiec jak u rybson to mnie też strasznie przekonuje na postawienie na ciebie.

Powodzenia! :) 

Edytowane przez Idealna Bania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś jednym z najbardziej aktywnych osób na naszym komunikatorze, jednak nie widzę ciebie w tej funkcji. Ostatnio zaniedbałeś swoje rangi i przy randzę moderatora TS'a zrobiłbyś to jeszcze bardziej. Widzę lepszych kandydatów na to stanowisko. Tak czy inaczej powodzenia klaksonku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To tak rypton co nie wejdę na ts to Cię ciągle widać bardzo aktywny użytkownik z dystansem do siebie tak jak kolega wyżej ciężko go wyprowadzić z równowagi ? da się z nim porozmawiać no i jest poprostu takim ts.owym botem 24/7 oczywiście jestem na tak :D

Edytowane przez Bacior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...