Skocz do zawartości
wandi

Skarga Silverka

Rekomendowane odpowiedzi

(data i godzina): 22.12.15

 

Nick admina/gracza, który zawinił: @@Silverka

 

Dowody: http://multi-head.pl/index.php?/topic/78437-megamateusz/

 

Świadkowie: @@biegam po śniegu

 

Uzasadnienie: Jakim cudem dostał UB? Skoro widać że ewidentny aim... @@Silverka mówi że HLTV laguje, więc według Ciebie zabił go tylko na nagraniu? Każdy człowiek popełnia błędy to akurat rozumiem ale tego bana to nie................... Zobaczcie tylko 1 runde z DGL......

 

 

 

Napisałem tutaj bo w dziale skargi i problemy nie moge...

 

Proszę o przeniesienie tematu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja dawno takiego HLTV zlagowanego nie widziałam.

 

HLTV jest tylko narzędziem pomocniczym , a nie dowodem.

 

Ty jako admin masz przedstawić własne demo, na którym będzie to lepiej widoczne.

 

Nie wiem czy się zapoznałeś z tym tematem

 

http://multi-head.pl/index.php?/topic/77779-dema-admin%C3%B3w-a-hltv-serwer%C3%B3w/

 

 

 

Będę się upierać przy swoim.

 

Z graczem UCASH było tak samo.

 

Demko z HLTV nie wszędzie działa poprawnie . Demo musi być perfidne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W przypadku tego gracza , o którym mówiłam widać było no recoil i sprawę pamiętam- uznali, że HLTV jest zlagowane, więc swoją decyzję w przypadku gracza Megamateusz podjęłam podobą decyzji - jak była w przypadku tamtego gracza. Nie chcę podobnych błędów. Skarga na mnie - nie mnie oceniać.

 

Skoro uznacie, że bana warto dodać OK.

 

Dla mnie akurat to HLTV nie jest wystarczającym dowodem na bana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

W przypadku tego gracza , o którym mówiłam widać było no recoil i sprawę pamiętam- uznali, że HLTV jest zlagowane, więc swoją decyzję w przypadku gracza Megamateusz podjęłam podobą decyzji - jak była w przypadku tamtego gracza. Nie chcę podobnych błędów. Skarga na mnie - nie mnie oceniać.

 

Skoro uznacie, że bana warto dodać OK.

 

Dla mnie akurat to HLTV nie jest wystarczającym dowodem na bana.

 

 

Na chłopski rozum, 1/4 i wszystko widać przeskoki itp, nie wiem nad czym się zastanawiać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Że co ja miałem? Zdecydujecie ze czy to był aim czy recoil? Gram na serwie kupę czasu i zdaje sobie sprawę ze admini i tak się gapia na mnie ale wisi mi to :)

 

Co do sprawy demko ma być nakręcone a skoro gracz się odpalił trzeba było poczekać na kolejną akcje...

 

 

 

 

Edit: spoko , wiem ocb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Że co ja miałem? Zdecydujecie ze czy to był aim czy recoil? Gram na serwie kupę czasu i zdaje sobie sprawę ze admini i tak się gapia na mnie ale wisi mi to :)

 

Co do sprawy demko ma być nakręcone a skoro gracz się odpalił trzeba było poczekać na kolejną akcje...

 

 

Czekać aż ludzie z serwera zaczną wychodzić  "bo admini mają wy........................." no super podejście macie, widać to nad czym się zastanawiać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie obejrzałem to HLTV.

 

Oprócz "zepsutego" demka nic więcej ciekawego nie zauważyłem.

 

 

 

Cytuję:

 

"0:40 - idealne wychylenie +B

 

0:47 - modelik +B

 

5:18 - z tego co pamiętam to przycisk INS i sobie wybierasz ESP, AIM itp +/-B

 

5:43 - super celownik +B"

 

 

 

Co w tych akcjach takiego ciekawego? Bo za bardzo nie rozumiem...

 

Nie wiem- może i gracz miał aima (nie oceniam, bo nie było mnie na serwerze), ale na pewno nie widać tego po HLTV.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Czekać aż ludzie z serwera zaczną wychodzić  "bo admini mają wy........................." no super podejście macie, widać to nad czym się zastanawiać?

 

 

 

 

 

 

jak czekac jak ludzie z serwera wyjda ile razy tak bywalo ze ktos mial laga zaraz zobacze te demko bo teraz ciezko zrobie edit ale zgodze sie Wandi z toba ban banem ale skoro Ubt to puszcza bo maja swoje procedury h@ powinien tu zaingerowac a nie my bo to jest bezsensowne darcie kotow miedzy soba

 

 

 

do czasu wypowiedzi CZERWONYCH Ban powinien pozostac A Silverka bardzo dobrze wykonuje swoje zadania wiec skarga nieco z Du....... nie obrazajac kolego Admina :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czekać aż ludzie z serwera zaczną wychodzić  "bo admini mają wy........................." no super podejście macie, widać to nad czym się zastanawiać?

 

 

Ja jestem na tel demka nie widziałem, ale wiem jak było u mnie jakieś 2 osoby mówiły ze gram odpalony reszta powiedziała ze czysto wiec?

 

Mi to wisiało bo już tak mnie WQ wtedy ze mogłem dostać ub i iść w UJ. .. prawda jest taka ze 1/3 osób nie nadaje się na admina ale nie o tym jest temat. Dlatego napisałem ze hltv to wiesz. Pozatym połowa obok się afiszuje ze są adminami a ja na to leje prawie nikt nie wie i na spokojnie schodzi na spec inni admini wychodzą i banuje ludzie którzy są podobno "czyści ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już kiedyś o tym pisałem będzie chyba trzeba wam to wyjaśnić w osobnym temacie z HLTV ciężko udowodnić aima ponieważ program wbudowany w cs'a wygładza ruchy celownika jeszcze wam to dokładnie pokaże (jest temat na nowy artykuł :D)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skarga niesłuszna. 

 

Tak jak NeQ napisał, HLTV wygładza ruchy celownika, do tego na DD2/INF jest bardziej zlagowane niż na reszcie serwerów, więc nawet 5:48 można wyjaśnić lagiem (chociaż jest to akcja +b).

 

HLTV na WH nie ma sprawy, ale na AIM'a bez bardzo widocznych przeskoków nie przejdzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...