Skocz do zawartości
NeQ912

[ODRZUCONE]Podanie FFA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: NeQ
Wiek: 18
Doświadczenie (w byciu adminem):  Jeszcze niedawno miałem admina, lecz musiałem odejść ponieważ miałem przerwę na grę.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9 
Staż w CS-sie: 7 lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Chciałbym pomóc obecnej administracji w ogarnianiu serwera czasem kultura, aż razi w oczy. W godzinach wieczornych gracze lubią się odpalać. Jest tu kilku adminów, ale myślę że pomoc się przyda. (Możecie mnie nie pamiętać, ale chwilę u Was już nie grałem, lecz wracam)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W tygodniu 2-4h, weekend 3-6h.
Kontakt: http://steamcommunity.com/profiles/76561198228066508/
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/NeQ/80.72.40.110:27026/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie spotkaliśmy się jeszcze na serwerze więc nic nie mogę o nim powiedzieć.

Ale skoro był już tutaj adminem to powinniśmy dać mu szanse tym bardziej że rzadko już widać resztę adminów na serwerze :)

Jestem na tak

Pozdrawiam Salen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie po GT to   słabo z minutami bardzo. Nawet nie gra podczas napisanego podania aby pokazać aktywność.

Można dać szansę mu pomimo że sam go nie znam. Główny powód  to brak adminów AKTYWNYCH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rzeczywiście słabo z godzinami. Łobuziak ma rację, że nawet nie grasz żeby udowodnić aktywność. 

Chciałabym też dać szansę ale w tyg nawet całych 2 h nie masz przegranych;(  Udowodnij, że potrafisz i zapraszam za 2 tyg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...