Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Banix


mxchvs

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Speed

Godzina, data zdarzenia: 22;40

Mapa:de_dust2

STEAM_ID / IP: STEAM_0 : 1 : 100237693

Nick admina, który dał bana: Czarna

Uzasadnienie: kultury troche/omijanie bana

Mam pytanie, dostałem bana za kulture na godzine po napisaniu jakichś 3 przekleństw w tym jednego wyzwiska w nieokreślonym kierunku i chciałem sobie pograć przed spankiem jeszcze chwile, więc odpaliłem sobie non steama i wbiłem na serwer pod nickiem "ehcort yrutluk' jest to napisane 'kultury troche' tyle że od tyłu. Nie omijam bana za jakieś czity czy wyzywanie admina, tylko godzinnego za kulture, jeszcze wbiłem na takim nicku więc nie ciężko było się domyślić, że to ja :') Równie dobrze, moge powiedzieć, że na serwer wbił mój młodszy brat, który też u was grywa właśnie na tym non steamie i widząc całą sytuację ustawił sobie ten nick dla beki. Bądźmy poważni i nie przesadzajmy, a jak Wasza droga adminka widzi problem tam gdzie go nie ma i daje bany za co popadnie to polecam zmienić. Czekam na odpowiedź i pozdroooooooooo

I nie mówie, że ban mi się nie należał, ale perm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc... bana dostałeś za wyzwiska w stronę graczy czego absolutnie nie toleruję (http://www89.zippyshare.com/v/jvoX6riL/file.html) po czym wbił ns na nicku z powodem bana jaki dałam tyle, że napisanym odwrotnie więc oczywiście sprawdziłam co trzeba i wiele się nie pomyliłam :)  jeśli dostajesz bana na steam to wchodząc na nsie jest to zwyczajne jego omijanie co oczywiście jest nagradzane permem. I tym oto prostym sposobem sam narobiłeś sobie dziadostwa i teraz nie pograsz już  sobie u nas  "przed spankiem" ani na steam ani ns chyba, że wykupisz UB ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, miałem być grzeczny, ale Ty masz coś z głową dziewczyno. Czwartą godzine siedzisz już na tym serwerze i przyczepiasz się do ludzi o wszystko. Zresztą nie czwartą godzinę a całymi dniami przesiadujesz na csie, mózg Ci się lasuje a 30stka prawie na karku. Nie pozdrawiam, nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...