Skocz do zawartości
Silnyy

Osama

Rekomendowane odpowiedzi

Nick
: 
Osama bin Laden
Wiek
: 
20
Doświadczenie (w byciu adminem):
 Byłem już adminem na kilku serwerach, także wszystko co dotyczy admina mam ogarnięte.

Znajomość AMXX (W skali 1-10):
 8

Staż w CS-sie:
 5 lat

Steam / NonSteam:
 STEAM (
STEAM_0:1:32858969)
Dlaczego Ty: 
Bo nie stwarzam raczej problemów, bo jestem praktycznie cały czas na serwerze, bo już miałem tu adma, bo każdy mnie zna.

Miałem strasznie ciężkie dni i mściłem się na serwerze przez co straciłem rangę admina. Chciałbym to teraz naprawić.



Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:

Dzień w dzień, pół dnia, pół nocy.


Kontakt: 

GG, STEAM, FB


Dołączam moje GT:
 http://www.gametracker.com/player/Osama%20Bin%20Laden/80.72.43.106:27027/



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że na nie.

 

Prowokujesz, nie szanujesz adminów, brak Ci kultury i żadnej poprawy nie wniosłeś od czasu, kiedy wyleciałeś, a wręcz przeciwnie samowolka i chamstwo.

 

Śmiem twierdzić, że zaczniesz nadużywać przywilejów admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Oczywiście, że na nie.

 

Prowokujesz, nie szanujesz adminów, brak Ci kultury i żadnej poprawy nie wniosłeś od czasu, kiedy wyleciałeś. 

 

 

 

 

odkąd jak to nazwałaś "wyleciałem" to do dnia dzisiejszego widziałem Cię na serwerze jakieś 3-4 razy, gdzie grałaś około godziny, może trochę więcej. Więc nie mów, że nie wniosłem żadnej poprawy, bo nie mogłaś tego widzieć w tak krótkim czasie gry ze mną :)

 

a od oceniania mojej poprawy są osoby, które grają te kilka godzin dziennie ze mną :)

 

a ty raz na ruski miesiąc wejdziesz na serwer i jeszcze śmiesz pisać, że nie ma u mnie żadnych zmian, śmieszne.

 

poza tym nie rozumiem czegoś takiego jak "nie szanujesz adminów" niby kogo nie szanuje? :)

 

jeśli jest jakiś admin, którego nie szanuje to niech się tu wypowie, bo jestem bardzo ciekaw o kogo chodzi :)

 

gadasz jakieś bezsensowne farmazony, które mnie po prostu śmieszą :)

 

a co do kultury to ją posiadam ;) a to, że czasami powiem kurwa, lub jakieś inne wulgarne słowo to raczej nie oznacza, że nie mam kultury.

 

i nikogo nie prowokuje :) gram z każdym w zgodzie :)

 

i to tyle co mam Twojej osobie do powiedzenia :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam prawo, zgłaszałam Twoje zachowanie EVO, kiedy pierwszy raz mnie pouczyłeś gdy goniłam gracza do paki.

 

Nie okazałeś szacunku i będę tępiła tego typu zachowania już nawet nie wspomnę o tym jak Cię olałam w rozmowach prywatnych i poczułęś się odrzucony.

 

 

Będę pisała, to co myślę i to co widzę bo w przeciwieństwie do większości adminów zawsze stoję po stronie gracza a nie udaję nagle gwiazdę serwerową, bo awansowałam. Każdego równo traktuję, a nie załatwiam spraw po "znajomości" żeby mieć specjalne względy, bo sodówka do głowy uderzyła.

 

Ustąpiłam Ci swoją posadę, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Mam prawo, zgłaszałam Twoje zachowanie EVO, kiedy pierwszy raz mnie pouczyłeś gdy goniłam gracza do paki.

 

Nie okazałeś szacunku i będę tępiła tego typu zachowania już nawet nie wspomnę o tym jak Cię olałam w rozmowach prywatnych i poczułęś się odrzucony.

 

 

Będę pisała, to co myślę i to co widzę bo w przeciwieństwie do większości adminów zawsze stoję po stronie gracza a nie udaję nagle gwiazdę serwerową, bo awansowałam. Każdego równo traktuję, a nie załatwiam spraw po "znajomości" żeby mieć specjalne względy, bo sodówka do głowy uderzyła.

 

Ustąpiłam Ci swoją posadę, powodzenia.

 

 

hahahahahaahahahahaah a co do tego wszystkiego mają prywatne rozmowy i to, że niby poczułem się odrzucony? weź się dziewczyno zastanów co Ty wgl mówisz, bo wydaje mi się, że się tylko pogrążasz w tym co piszesz :)

 

mieszasz gówno z jedzeniem, a to normalne nie jest :)

 

prywatne rozmowy, a podanie o admina to dwa różne światy, więc pomyśl następnym razem co piszesz i może napiszesz coś mądrzejszego :)

 

i kolejna sprawa, znów pieprzysz jakieś farmazony, że Cię pouczałem :) gościu był sam na bodajże 6-7, więc jaki był sens, żeby szedł do paki? pomyśl trochę :) jak ktoś nie ma na serwerze vipa, to chyba lepiej zachować broń, niż bezsensownie zostać zabitym, czyż nie? :)

 

i jeszcze piszesz, że nie okazałem wtedy szacunku? ŻAŁOSNE. w tamtej sytuacji napisałem Ci tylko, że nie musi iść do paki jak jest sam, bo TT było za dużo i tyle, więc tutaj nie zmyślał, że nie okazałem Ci szacunku, bo coś takiego nie miało wcale miejsca.. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niech ktoś normalny i obiektywny, to roztrzygnie, ponieważ kolega się wybiela ze względu na podanie i z pewnością pewny awans zatwierdzony przed zamknięciem podania przez opiekuna, nie zapominajmy że robił szkody na niekorzyć sieci i serwera. Moja rola w tym bałaganie na DD2/1 się zakończyła i nie pozwolę na oczernianie przez kogoś tak nieuczciwego.

 

 

Dziwne, że każdy Twój kolega z którym przeprowadzasz konwersację na co dzień, będzie na tak.

 

Czarna zresztą, napisała "staną za mną nie za Tobą" więc oboje możecie nakręcać już graczy, ja tego robić nie będę bo prawda zawsze wygra. Ci co poznali owego opiekuna na pewno wiedzą o czym mowa i jak się zachowuje na serwerze. Bawcie się sami, jestem i będę tutaj dla graczy czy to się waszej szajce podoba, czy nie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aaaaa... I jeszcze coś ;) W okresie gdy straciłem adma miałem po prostu złe dni i wyżywałem się na wszystkich :)

I tylko przez to straciłem tą rangę, bo tak to nie było ze mną żadnych problemów do momentu gdy złapałem strasznego doła. Każdy ma swoje problemy i nie zawsze jest tak jak chcemy. Pod wpływem złości i wkurwienia na życie nie panowałem nad sobą, więc często bluźniłem przez mikro gdy ktoś mnie zabił i dawałem bany za np flesze pod pysk na 3h, zamiast na np 5 minut.

Teraz gdy jest już ze mną wszystko w porządku mam świetne relacje z innymi :)

 

Nikt nie ma do mnie zastrzeżeń i wszystko jest okej :) Tylko Ty problemy z dupy bierzesz :)

Gdyby faktycznie to wszystko co o mnie napisałaś było prawdą, to miałbym u każdego lipę :)

A jakoś ze wszystkimi świetnie się dogaduję i wszystko jest w jak najlepszym porządku :)

Zwykłe sytuacje przekręcasz na własne historię, żebym wyszedł na tego złego i niedobrego :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Niech ktoś normalny i obiektywny, to roztrzygnie, ponieważ kolega się wybiela ze względu na podanie i z pewnością pewny awans zatwierdzony przed zamknięciem podania przez opiekuna, nie zapominajmy że robił szkody na niekorzyść sieci i serwera. Moja rola w tym bałaganie na DD2/1 się zakończyła i nie pozwolę na oczernianie przez kogoś tak nieuczciwego.

 

 

Tylko, że wnioskując z Twoich ssów nie było tak że Czarna go wybieliła tylko kazała mu w styczniu złożyć podanie. Nie ma obiecanek, że admina dostanie. Dostał tylko odroczenie werdyktu.

 

 

 

Jeśli chcesz tu coś udowodnić no to nie takimi ssami, bo one za wiele nie mówią. Widać na nich jasno, że Czarna kazała Osamie bin Botowi złożyć podanie w styczniu. Każdy ma szansę na Admina ale nie każdy ją otrzymuje. 

 

Dla mnie to wygląda na zwykły ból, że Osama w ogóle ma szansę na admina. Ma ją, bo taką ma jak każdy gracz. Nie jest powiedziane, że go dostanie, bo w podaniu wypowiadają się nie tylko admini ale i też gracze. Czarna nie mogłaby zaakceptować podania, w którym większość głosów jest na nie, a jeśli by to zrobiła to wykopałaby dołek sama pod sobą. Gdzie tu sens, gdzie tu logika?

 

 

 

Takie kręcenie afery z niczego, byleby mieć atencję. Jakkolwiek by to nie wyglądało, dopóki gracze/Administracja nie widzą problemu, dopóty tego problemu nie ma. A gdybanie to jest rola Wróżbity Macieja a nie Twoja, bo póki co do niczego nie doszło. Ani Osama podania nie napisał ani nie dostał akceptacji pod podaniem. Zwłaszcza, że z ssów można wyczytać to, że sama Czarna się waha nad jego kandydaturą (odłożenie podania do stycznia).

 

 

 

Robienie z igły widły.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Więc tak ...

 

 

Z mojej strony będzie "krótko" A mianowicie, ja jestem za tym aby Osama powrócił na funkcję admina

 

gdyż widać, że chce do niego zwrócić, siedzi na serwerze, komunikuje się z ludźmi, czasem chamsko i niemiło ale akurat ja mam to samo

 

a jestem adminem ; ) bo naprawdę nie każdy człowiek zasługuje na miłe potraktowanie, są ludzie gdzie wymaga się ostrego charakteru

 

inaczej każdy by wszedł nam na głowę...

 

Ogólnie Osama ogarnia tyle ile może, miał admina i się wywiązywał, banował, pilnował porządku na serwerze, wykluczał tych no którzy są po prostu idiotami

 

I niszczą "miło" spędzony czas na serwerze...

 

 

Jak to się mówi, są dobrzy ludzie i źli, ja jestem chamski itd dla 90% społeczeństwa w tym idą gracze i posiadam takowe stanowisko to dlaczego on nie może dostać? : )

 

 

 

Masz moje poparcie : )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...