Skocz do zawartości
Bezzi

Propozycje i uwagi na temat typera

Rekomendowane odpowiedzi

Propo edycji pucharowej Ligi Mistrzów.

Zrobić drabinki i puchary, 2 osoby staja na przeciwko siebie i maja losowo wybrane dwa mecze do typowania, a w nich: wynik (1/x/2), strzelca gola (jednego), ilość rożnych , ilość zółtych kartek, ilość goli w meczu - osoba , która w dwóch meczach zdobędzie więcej punktów przechodzi dalej -tak jak drabinka pucharowa. Za kazde trafienie bliższe finalnego wyniku 1 pkt, w przypadku remisu decyduje wybranie najmniej losowego przypadku : strzelec gola, potem ilość goli... tu można doprecyzować:)

Meczy jest 8 x2 =16 , jeśli będzie musi być liczba osob  8, 16 lub 32...

Nagrody do ustalenia.

EDIT:

Biore udział w jednym z pracy, tutaj podrzucam nasz regulamin:

 

Regulamin Pucharu.
1.W zależności od liczby zgłoszonych uczestników tworzymy drabinkę turniejową.
2.Po dobraniu uczestników w pary, losuję dwa mecze i obie osoby muszą wytypować pewne zdarzenia, które opiszę poniżej. W ten sposób rozgrywany jest dwumecz.
3.W przypadku gdy obie osoby wygrają po jednym spotkaniu, awansuje drużyna z większą ilością punktów. W przypadku remisu, rozgrywany jest dodatkowy mecz.
4. Zdarzenia do wytypowania:
a. Wynik meczu 1/x/2
b. Liczba bramek w meczu (kto będzie bliżej poprawnego wyniku dostaje punkt)
c. Ile będzie żółtych kartek (kto będzie bliżej poprawnego wyniku dostaje punkt)
d. Ilość rożnych (kto będzie bliżej poprawnego wyniku dostaje punkt)
e. Który z zawodników strzeli gola
5.Zwycięzca bierze wszystko.
6.Organizator konkursu rości sobie prawo do modyfikacji regulaminu w trakcie trwania zabawy.

 

Na stronie : http://challonge.com/pl  można tworzyć własne turnieje i rozpisywać drabinki, można tez robic to ręcznie na mh i nie dawać odnośnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@z.r.a.z.  Tak jak mówiłem, że przemyśle sprawe tak też zrobiłem. Podoba mi sie ta propozycja, tylko musiałbym zrobić listę osób chętnych do udziału. Najlepiej też jedną osobę do pomocy w organizacji, nie oszukujmy sie to troszkę czasochłonne. Także jak są jakieś osoby chętne aby pomóc zapraszam na pw. 

Musiałbym to też przeanalizować i zrobić małe modyfikacje. Jestem otwarty na dalsze propozycje. Chciałbym żeby inni userzy wypowiedzieli sie na ten temat co sądzą o takim pomyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam jedną uwagę, żeby następnym razem typer był podpięty nad chatobxem jak na przykład konkursy z TS'a itp. Bo nie zawsze widać czy był już nowy temat, a ja niestety w ten sposób opuściłem jedną kolejkę wiem, że inni użytkownicy mieli ten sam problem. Co do propozycji @z.r.a.z. Jest ona ciekawa tylko grając w formie drabinki minusem jest to, że kilka osób zabawę zakończy już na początku no i musi być taka ilość użytkowników, żeby drabinka się dobrze dopięła tj. liczba parzysta najlepiej 8, 16 etc. Co może być dość trudne do osiągnięcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Borussia D.  :  FSV Mainz
Borussia M.  :  SC Freiburg
Brighton  :  Man Utd
Man City  :  Huddersfiel
Jagiellonia  :  Legia
Korona  :  Wisła

Zamiast myslnikow przy kazdym meczu zostawic puste pole. Nie dosc ze ulatwi to wpisywanie wyniku to jeszcze bedzie to szybsze.
Edit: Na potrzeby tego posta wykorzystalem obecna kolejke i usunalem te myslniki.

Edytowane przez kebabepsounox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tym temacie prowadzone będą wszelkie dyskusje dotyczące typera żużlowego. Możecie zadawać wszelkie nurtujące Was pytania. Postaramy się na nie odpowiedzieć

Po każdej kolejce dodawane będą także klasyfikacje poszczególnych kolejek.

Wszelkie posty dotyczące typera proszę zadawać w tym temacie, gdyż zadane w innym będą kasowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...