Skocz do zawartości
@CrazyKills@

Podanie.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:@CrazyKills@

Wiek:20

Doświadczenie (w byciu adminem):3 razy administrator FFA oraz bylem tutaj administratorem.

Znajomość AMXX (W skali 1-10):9/10

Staż w CS-sie:10 lat

Steam / NonSteam:NonSteam ,miałem tutaj kiedyś konto steam ,lecz sprzedałem to konto ,niektórzy mają mnie w znajomych.

Dlaczego Ty:Wiem , że jest już tutaj dużo administratorów i mają Oni bardzo dobrą frekwencję ( praktycznie zawsze któryś z nich jest na serwerze) lecz ja bym chciał głownie nauczyć się i pomagać wygrywać pluginy Galaxiemu ( jeżeli będziesz chciał :D), chociaż nie wiem czy On dalej jest opiekunem.Wiem że pisałem tutaj kiedyś z żalem, że szkoda serwera ,lecz po grając dłuższą chwile uświadomiłem sobie że nic się tak naprawdę nie zmieniło ,nie wiem co mi uderzyło do głowy by tak napisać ( tak możecie teraz pisać że się tego wypieram bo chce dostać admina :) , i zaakceptuje to bo macie podstawy by tak pisać :) . Te wszystkie skargi ,były wywołane tym że kiedyś za złamanie regulaminu, właściciel serwera Smyku karał lub dawał punkty karne, nie zamierzam już się z nikim kłócić bo i tak nic nie zmienię i nie ma sensu aby dalej toczyć te wszystkie skargi. Gram głownie popołudniami/wieczorami ,ponieważ albo studiuję albo po prostu śpię ^^ .

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-6 godzin, zależy od dnia.

Kontakt:Forum ,serwer,gg,teamspeak,skype

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/%40CrazyKills%40/80.72.40.110:27027/

 

Wiem że kiepsko z moją regularną aktywnością ,ponieważ przed świętami byłem za granicą i nie miałem jak grać ,lecz pograłem już na tyle by poznać większość graczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jasne że TAK

 

 

 

+Wiek

 

+Amxx

 

+Pomocny

 

+Ogarnięty

 

+Doświadczenie

 

-Steam

 

+Podanie

 

+Staż

 

+Był już adminem tutaj i dobrze go wspominam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak

 

 

 

+ amx

 

+ wiek (to jak dla mnie WIELKI plus)

 

+ ładnie napisane uzasadnienie

 

+ godzinki w grze

 

+ zgłasza

 

+ doświadczenie

 

 

 

Nie mam zastrzeżeń do tego Pana, tylko popraw aktywność i graj częściej niż w ostatnim miesiącu ;) Powodzenia Życzę ! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak.

 

Pamiętam go za czasów kiedy jeszcze grałem i wtedy doskonale spełniał swoją rolę.

 

+amx

 

+kultura

 

+wiek

 

+doświadczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...